معرفی گوشی سانترال KX-T7625 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: چهارشنبه 6 مارس 2019 - 18:34      بازدید: 451 بار

در این مقاله به معرفی معرفی گوشی سانترال KX-T7625 خواهیم پرداخت. این گوشی یکی از گوشی های سری دیجیتال می باشد که امکانات خاص و ویژه دارد و در عین حال کمبودهای آن باعث شده تا خیلی زودتر از آنچه که تصور می ‌شد از گردونه رقابت ها خارج شود. علت این خروج نابهنگام را می توان ضعف بزرگ عدم نداشتن صفحه نمایشگر دانست، به علت اینکه قطعاً گوشی های دیجیتال و مدیریتی گوشی هایی هستند که برای افرادی خاص طراحی شده‌ اند و این عدم امکان مشاهده شماره تماس گیرنده و یا مدیریت تلفن ضعف بزرگی است که باعث شده این گوشی مختص افرادی شود که در جایگاه و رتبه بسیار بالایی نیستند و یا حداقل اینکه نیاز خاصی به صفحه نمایشگر ندارند.

معرفی گوشی سانترال KX-T7625 در وبسایت رسمی نمایندگی پاناسونیک

بیان ویژگی ها در معرفی گوشی سانترال KX-T7625

 

همانطور که بیان شد این گوشی از سری دیجیتال می باشد که وضوح صدای بسیار خوبی دارد و به راحتی می ‌تواند در پایین ‌ترین تن صدا نیز اطلاعات را به دریافت و ارسال کند. این گوشی صفحه پنل بسیار مناسبی برای مدیریت دارد به گونه ‌ای که شما می توانید با استفاده از ۶ کلید بسیار کاربردی که بر روی بدنه اصلی تلفن قرار داده شده است تماس خود را مدیریت کنید. ۲۴ کلید تماس سریع به شما اجازه می دهد تا بتوانید در کسری از ثانیه خط شهری آزاد کنید و یا با یکی از داخلی های مد نظر خود تماس حاصل کنید و یا اینکه با شماره خاص خارج از دستگاه سانترال تماس برقرار کنید و شروع به مکالمه کنید.

 

معرفی گوشی سانترال KX-T7625 در وبسایت رسمی نمایندگی پاناسونیک

امکان مکالمه با اسپیکر با بهترین صدای دریافتی و ارسالی از ویژگی‌های بارز است که می‌ توان در رابطه با معرفی گوشی سانترال KX-T7625 بیان نمود همچنین گوشی امکان استفاده از هدفون را برای کاربر در نظر گرفته است. با استفاده از کلید کنفرانس می توانید مکالمات گروهی تا ظرفیت ۸ نفر را به راحتی تجربه کنید. این تجربه دلپذیر به واسطه دستگاه سانترال دیجیتال و یا تحت شبکه امکان پذیر شده است.

 

معرفی گوشی سانترال KX-T7625 در وبسایت رسمی نمایندگی پاناسونیک
امکان تنظیم دستی زاویه تلفن در اندازه هایذمختلف باعث شده تا بتوانید دسترسی به پنل و صفحه کلید را برای خود آسان تر کنید. همچنین می توانید برای مطالعه نقد و بررسی تخصصی محصول و یا دریافت اطلاعات فنی کاتالوگ و یا نرم افزار های گوشی تلفن سانترال می توانید به صفحه اختصاصی آن مراجعه کنید برای این کار کافی است تا بر روی کلمه آبی رنگ کلیک کنید. گوشی تلفن سانترال KX-T7625 پاناسونیک

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.