معرفی تلفن پاناسونیک KX-DT543 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: چهارشنبه 29 آگوست 2018 - 21:00      بازدید: 666 بار

پاناسونیک اغلب تلفن های سانترال خود را در دو رنگ سفید و مشکی طراحی و روانه بازار کرده است. علت این محدودیت رنگی انتخاب آسان تر از میان دو رنگ طراحی شده بود که البته برای شرکت ها و مجموعه ها این دو رنگ بیشترین مورد درخواست و انتخاب را داشته به همین دلیل پاناسونیک تمام تلفن های ارتباطی خود را در در همین دو رنگ گفته شده طراحی و وارد بازار می کند در این مقاله آموزشی به معرفی تلفن پاناسونیک KX-DT543 خواهیم پرداخت. این گوشی تلفن سانترال یک تلفن دیجیتال می باشد که تمامی اطلاعات را  به روش اعداد صفر و یک انتقال می دهد این تلفن دارای ظاهری متفاوت از دیگر تلفن های تولید شده از گوشی تلفن سانترال سری KX-DT است که ارتفاع کوتاه ‌تر و پهنای بیشتر نسبت به نمونه های مشابه خود دارد. این محصول را می توان نمونه اصلاح شده و کمی به روز رسانی شده تر نسبت به تلفن سانترال KX-DT343 دانست. این تلفن از نظر قابلیت و ویژگی های کاربردی کاملا مشابه یکدیگر هستند اما از نظر ظاهر به هیچ عنوان شباهت ندارند بلکه ارتفاع و عرض بر این دو محصول به کل دچار تغییرات اساسی شده است.

 

معرفی تلفن پاناسونیک KX-DT543 در سایت نمایندگی فروش و تعمیر تلفن سانترال پاناسونیک

 

معرفی تلفن پاناسونیک KX-DT543

این تلفن دارای صفحه نمایشگر است که تمامی اطلاعات را می‌توانند در دو یا نهایتا سه خط به نمایش بگذارد و تماشاگر بتوانند به راحتی با مشاهده آن تمامی اطلاعات را به خوبی دریافت نماید. این گوشی سانترال می‌تواند نام شخص تماس گیرنده را در هنگام ورود تماس نیز نمایش دهد که بدیهی است این امکان هنگامی عملی می شود که شماره فرد و نام آن را در گوشی سانترال و یا در کدهای برنامه ریزی شده معرفی کرده باشید. ۲۴ کلید دی اس اس برای شماره گیری سریع در این تلفن قرار داده شده است که به راحتی می‌توانید با فشردن هر یک از اعداد و کلیدها خط شهری را آزاد کرده و یا با شماره ای در خارج از کشور و یا موبایل و یا مکالمه ای درون شهری را آغاز کنید.

در گوشه سمت چپ بدنه حفره ای قرار داده شده است که در نزدیکی آن عکس هدفون قرار دارد این بدین معناست که شما می توانید برای استفاده راحت تر از این محصول هدست را در درون آن تعریف کرده و با اتصال سخت ‌افزاری بتوانید به راحتی از امکانات مکالمه ای راحت بهره ببرید.

 

 

کدهای تلفن سانترال پاناسونیک KX-DT543

به علت اینکه این محصول در سانترال های پر ظرفیت قابلیت استفاده دارد می توان اینگونه بیان نمود که کد های کاربردی آن بسیار محدود است و کدهای تلفن سانترال پاناسونیک  KX- به چند کد محدود می‌شود که برای ذخیره شماره تماس فرد می باشد و یا نحوه زنگ خوردن به چه ترتیب باشد و یا اینکه در نهایت می توانید تنظیم کنید که در چه حالت هایی سیستم DND یا لطفا مزاحم نشوید فعال سازی شود.

 

معرفی تلفن پاناسونیک KX-DT543 در سایت نمایندگی فروش و تعمیر تلفن سانترال پاناسونیک

دفترچه راهنمای تلفن پاناسونیک KX-DT543

این تلفن هوشمند و زیبا به گونه ای طراحی شده است که به راحتی می‌توان با کمی دقت در ظواهر و با نگاه کردن به کلید های موجود کارایی آن را متوجه شد اما برای استفاده بهتر و دقیق تر می توانید دانلود دفترچه راهنمای تلفن پاناسونیک KX-DT543 را انجام دهید. برای این کار می توانید بر روی کلمه آبی رنگ کلیک کنید و به سرعت به صفحه مورد نظر انتقال پیدا کنید و یا اینکه به صفحه دانلود ها رفته و از آنجا فایل مورد نظر خود را بیابید.

 

 

قیمت تلفن پاناسونیک KX-DT543

این تلفن دارای قیمتی کاملاً مقرون به صرفه دارد و البته لازم است بیان کرد قیمت رنگ سفید آن با قیمت رنگ مشکی آن متفاوت بوده به همین دلیل توصیه می‌شود با واحد فروش پاناسونیک تماس حاصل فرمایید.

 

معرفی تلفن پاناسونیک KX-DT543 در سایت نمایندگی فروش و تعمیر تلفن سانترال پاناسونیک

آموزش تغییر زنگ تلفن پاناسونیک KX-DT543

همانطور که می دانید، می توانیم نحوه زنگ خوردن را در تلفن پاناسونیک تغییر دهیم برای تغییر زنگ تلفن کافیست تا وارد منوی اصلی شده و تنظیمات خود را در میان نواخت های موجود انتخاب کرده و تنظیمات تلفن را اجرایی کنیم.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.