معرفی تلفن سانترال KX-DT521 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: چهارشنبه 29 آگوست 2018 - 18:51      بازدید: 335 بار

در هنگام خرید هر محصولی یکی از نکاتی که بسیار اهمیت دارد ظاهر و کیفیت ظاهری محصول می باشد. درست است که حرف اصلی و تعیین‌کننده را نمی زند اما تأثیر بسیار زیادی در نوع استفاده و حتی دیدگاه فرد نسبت به آن محصول دارد و البته که میزان علاقه به شکل ظاهری محصول باعث ایجاد انگیزه و راحتی کار برای استفاده از آن می شود. با معرفی تلفن سانترال KX-DT521  بیان خواهیم کرد که ظاهر زیبا چگونه می‌تواند انگیزشی بسیار اصلی و مهم برای استفاده از تلفن سانترال باشد در واقع ظاهر محصول همیشه یکی از فاکتورهایی که برای خریداران اهمیت زیادی پیدا می‌کند. تلفن سانترال پاناسونیک DT521 یک محصول کاملاً زیبا با قابلیت های بسیار کاربردی است. این تلفن سانترال برخلاف دیگر گوشی‌های سری دیجیتال پاناسونیک از حالت پهنای بیشتر و ارتفاع کمتری برخوردار است در واقع تحولی عظیم در صنعت ظاهر و شکل اولیه تلفن ها با تولید و عرضه این محصول به بازار ارائه شد. پاناسونیک تا قبل از تولید سری ۵۰۰ همواره گوشی های خود را با عرض و ارتفاع زیاد طراحی می‌ کرد اما پس از مدتی متوجه شد که این روند تولید کاربران را خسته کرده است و آنها نیازمند تنوع بیشتری برای خرید تلفن سانترال هستند مانند تلفن بیسیم که از تنوع بسیار زیادی در طرح، رنگ و قابلیت برخوردار است کاربران تلفن سانترال نیز این ویژگی ها را دوست داشتند.

 

معرفی تلفن سانترال KX-DT521 در سایت رسمی نمایندگی فروش گوشی تلفن سانترال پاناسونیک

معرفی تلفن سانترال KX-DT521 در سایت رسمی نمایندگی فروش گوشی تلفن سانترال پاناسونیک

 

معرفی تلفن سانترال KX-DT521

این تلفن دارای صفحه نمایشگر با قابلیت نمایش در یک خط می باشد. امکان تنظیم زنگ برای هر داخلی مشخص شده است و می توانیم در هنگام دریافت تماس نواخت های مختلفی را بشویم با این کار به راحتی تشخیص می‌دهیم که چه کسی تماسی را با ما برقرار کرده است. همچنین وجود هشت کلید کاربردی برای برقراری تماس در کمترین زمان یا شماره گیری سریع به کاربر کمک می کند تا بتوانند در کسری از ثانیه خط شهری را آزاد کرده یا شماره ای را با فشردن یک کلید برقرار کند در واقع این کلید های DSS برای شماره گیری سریع و در کمترین زمان فراهم و ساخته شده اند.

 

مدیریت تماس به راحتی با استفاده از کلید هایی که بر روی پنل اصلی گوشی تلفن سانترال پاناسونیک DT521 قرار داده شده است فراهم شده. انتقال مکالمه، پارک و یا هلد مکالمه، تنظیماتی درباره نوع صحبت از طریق گوشی و یا اسپیکری که بر روی پنل قرار داده شده است و تمامی تنظیمات دیگر با استفاده از کلید های کاربردی میانبر به راحتی امکان پذیر است. البته با کمک کلید های جهت دار نیز می توانید شماره های دریافتی و شماره هایی که با آنها تماس گرفته اید را به صورت طبقه بندی شده مشاهده کنید.

معرفی تلفن سانترال KX-DT521 در سایت رسمی نمایندگی فروش گوشی تلفن سانترال پاناسونیک

 

قیمت تلفن پاناسونیک KX-DT521

با توجه به نوسانات بازار نمی‌ توان قیمتی دقیق و مشخص برای این محصول در نظر گرفت البته نکته ای که اهمیت دارد رنگ مورد نظر نیز می باشد به دلیل اینکه قیمت رنگ سفید کمی متفاوت تر از قیمت رنگ مشکی آن است.

 

 

دفترچه راهنما تلفن سانترال KX-DT521

قطعاً گوشی تلفن سانترال نیز مانند تمام تجهیزات ارتباطی و الکترونیکی دارای دفترچه راهنما از افراد بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند تمامی تجهیزات و تمامی آنچه که باید برای استفاده از این تلفن نیاز داشته باشیم در این دفترچه وجود دارد.

 

 

امیدواریم توانسته باشیم در معرفی تلفن سانترال KX-DT521 مطالب مفیدی را بیان کرده باشیم. هم چنین برای مشاهده صفحه اختصاصی تلفن سانترال KX-DT521 به فروشگاه پاناسونیک مراجعه کنید و یا بر روی همان کلمه آبی رنگ کلیک کنید.

 

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.