معرفی تلفن سانترال KX-DT321 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: دوشنبه 4 مارس 2019 - 20:55      بازدید: 397 بار

گوشی تلفن سانترال دیجیتال KX-DT321 اولین گوشی از سری KX-DT می‌ باشد، شباهت بسیار زیاد این گوشی به تلفن ۷۷۳۰ باعث شده تا افراد بسیاری آن را با این تلفن این محبوب اشتباه بگیرند. اما در مقاله معرفی تلفن سانترال KX-DT321 به بیان توضیحاتی خواهیم پرداخت که شما را با این گوشی سانترال بیشتر آشنا خواهد کرد. این تلفن از خانواده بزرگ دیجیتال است به این معنا که تمامی اطلاعات و صداهای دریافتی و خروجی را با تبدیل نمودن به اعداد انتقال می دهد، قابلیت سازگاری با تمامی دستگاه های سانترال از ویژگی های بارز این گوشی می باشد. این محصول از بدنه ای بسیار مقاوم ساخته شده است که در عین حال وزن بسیار کمی دارد و در مکالمات طولانی دست را به هیچ عنوان خسته نمی کند.

 

معرفی تلفن سانترال KX-DT321 در سایت نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران

 

یکی از نکات بسیار مهم و جذاب این گوشی امکان برنامه ریزی برای داخلی می باشد، به این معنا که شما می توانید با استفاده از این گوشی کارشناسی داخلی خود را مدیریت کنید. پیغام ها را شنیده، نام افراد را ذخیره کنید و یا دسترسی های سریع برای برقراری تماس یا دسترسی راحت به خط شهری را مشخص کنید. از دیگر ویژگی‌های بارزی که تلفن مورد بحث دارد این است که می توانید با بستن زنگ تلفن و یا فعال سازی حالت لطفا مزاحم نشوید، بتوانید لحظاتی را به خود استراحت داده و یا حتی در جلسات مهمی که هستید بدون این که خللی در مصاحبه شما ایجاد شود جلسه را ادامه دهید. زیرا با فعال کردن حالت لطفاً مزاحم نشوید به شما اجازه می دهد تا تماس های دریافتی را مدیریت کنید.

معرفی تلفن سانترال KX-DT321 در سایت نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران

از دیگر ویژگی های این گوشی سانترال می توان به موارد زیر اشاره کرد…

 

  • صفحه نمایشگر یک خطی
  • قابلیت تنظیم زنگ برای هر داخلی
  • قابلیت تنظیم حالت لطفاً مزاحم نشوید
  • امکان مدیریت داخلی با استفاده از کلید پروگرم
  • وجود ۸ کلید دسترسی آسان برای شماره گیری سریع
  • سهولت در برنامه ریزی به کمک کلید هدایت‌گر چهار جهته
  • امکان اضافه کردن یک داخلی تلفن سانترال دیگر با قابلیت DXDP
  • امکان انتقال و یا پارک تماس به راحتی و تنها با فشردن کلید هولد یا ترنسفر
  • امکان برقراری تماس بدون دخالت دست با استفاده از هدفون و یا حالت اسپیکر

معرفی تلفن سانترال KX-DT321 در سایت نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران

ویژگی هایی که در این مقاله معرفی تلفن سانترال KX-DT321 به آن اشاره خواهیم کرد…

 

این گوشی توسط کمپانی پاناسونیک در دو رنگ خاکستری تیره و سفید طراحی و روانه بازار شده است که افراد می‌ توانند متناسب با نیاز خود از بین دو رنگی یک مورد را انتخاب کنند. علت عدم تنوع در این زمینه ماهیت ساخت این محصولات می باشد. امکان تنظیم صدا برای زنگ و یا در هنگام مکالمه با استفاده از کلید چهار جهت و فشردن آن به سمت بالا و پایین به شما اجازه می دهد تا بتوانید به راحتی مکالمه خود را مدیریت کنید. دیگر ویژگی مهمی که وجود دارد کلید های نورانی با نام DSS می باشد. این کلید ها به گونه ای طراحی شده اند که می توانند با استفاده از دو رنگ سبز و قرمز اطلاعات مفیدی را به شما ارائه دهند. به طور مثال اگر که یکی از چراغ ها سبز باشد به این معنی است که شما با آن شماره تماس برقرار کرده و یا خط شهری را آزاد کرده اید. در صورت قرمز بودن هر یک از چراغ ها به شما اعلام می کند که آن داخلی در حال مکالمه یا خط شهری در حالت تصرف (اشغال) می باشد و یا اگر یکی از چراغ ها در حالت چشمک زن باشد به شما ارائه اعلام می کند که آن داخلی یا خط شهری در حالت HOLD و یا پارک تماس می باشد.

بررسی ویژگی های مهم در معرفی تلفن سانترال KX-DT321

 

همانطور که در ابتدای این مقاله بیان شد این تلفن قابلیت سازگاری با تمامی دستگاه های سانترال را دارد البته در صورتی که کارت داخلی دیجیتال به دستگاه وصل و متصل باشد. همچنین لازم به ذکر است که این گوشی به تنهایی قابلیت اتصال به خط شهری را ندارد و فقط در صورتی که به مرکز تلفن پاناسونیک متصل باشد امکان استفاده را برای کاربر مهیا می ‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه اختصاصی محصول مراجعه کنید. برای این کار کافیست تا بر روی عبارت آبی رنگ کلیک کنید.  تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-DT321

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.