ذخیره شماره تلفن پاناسونیک kx-t7665 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه 5 آگوست 2018 - 16:43      بازدید: 10698 بار

تلفن kx-t7665 یک تلفن از سری دیجیتال در محصولات پاناسونیک است. این تلفن می تواند به دستگاه سانترال سری پرظرفیت مانند سانترال KX-TDA200 متصل شود این تلفن برخلاف تصور افراد امکان اتصال به سانترال کم ظرفیت مانند سانترال KX-TES824 را ندارد این تلفن در ابتدایی ترین حالت امکانات قرار دارد به همین دلیل به آن تلفن اپراتور و یا کارشناسی پاناسونیک گفته می شود. هزینه خرید این تلفن سانترال بسیار مقرون به صرفه است و یکی از بزرگترین امتیازات مثبتی که دارد این مورد است که تمامی اطلاعات را بر مبنا دیجیتال و صفر و یک ارسال و دریافت می کند. در این مقاله آموزشی به نحوه ذخیره شماره تلفن پاناسونیک kx-t7665 خواهیم پرداخت همراه ما باشید.

آموزش نحوه ذخیره شماره تلفن پاناسونیک kx-t7665 در سایت رسمی نمایندگی پاناسونیک در تهران

ذخیره شماره تلفن پاناسونیک kx-t7665

به تصویر درج شده توجه کنید این تلفن دارای صفحه نمایشگر کوچک می‌باشد که نهایتاً می‌تواند ۱۶ کاراکتر را بر روی یک خط نمایش دهد تمامی کلید ها در بهترین جای خود قرار داده شده اند دستی گوشی بسیار سبک است و امکان مکالمه طولانی را بدون خستگی برای کاربر مهیا کرده است. در این تلفن ۸ کلید DSS فراهم شده است که می توانید ۸ شماره تلفن را در آن ذخیره کنید این شماره ها می توانند شماره موبایل شماره خط شهری و یا حتی یکی از خطوط شهری موجود در سانترال باشد که با فشردن آن به راحتی خط شهری آزاد شده و یا در صورت دریافت تماس این خط شروع به چشمک زدن خواهد کرد.

 

نحوه ذخیره شماره تلفن پاناسونیک kx-t7665

نیاز به دانش ابتدایی از سانترال و ویژگی‌های آن یکی از شروطی است که پیشنهاد می شود قبل از انجام نحوه ذخیره شماره تلفن پاناسونیک kx-t7665 از آن اطلاع پیدا کنید. برای ذخیره شماره تلفن پاناسونیک kx-t7665 می بایست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید ابتدا کلید Program را فشار دهید پس از آن کلید DSS مورد نظر خود را پیدا کرده و آن را بفشارید سپس عدد ۲ را وارد کنید

 

آموزش نحوه ذخیره شماره تلفن پاناسونیک kx-t7665 در سایت رسمی نمایندگی پاناسونیک در تهران

پس از ورود عدد ۲ می توانید شماره تلفن مورد نظر خود را وارد کنید به طور مثال شما می‌خواهید یک خط شهری را در این DSS ذخیره کنید شماره را وارد کنید ۸۸۹۴۱۰۰۰ سپس کلید Store  و یا Auto Answer را بفشارید و در نهایت برای اتمام کار کلید Program را فشار دهید. کار تمام است و شما در آن کلید مورد نظر خود شماره ای را ذخیره کرده اید که به محض فشردن آن تماس برقرار خواهد شد.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.