گوشی سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۴      بازدید: 291 بار

هر گوشی تلفنی که به دستگاه سانترال متصل شود گوشی سانترال نام دارد. این جمله بسیار تکراری است و می‌توانیم به جدیت بگوییم که در اکثر مقالات از این جمله استفاده کرده ایم. اما آیا پس از بارها استفاده تمامی وجوه آن را بیان کرده ایم؟ آیا به درستی توانستیم آن را به تمامی کاربران دستگاه سانترال معرفی کنیم؟ آیا در این زمینه موفق بوده ایم؟ گوشی سانترال دسته ‌بندی‌های بسیار متنوع و مختلفی دارد، هر کاربر بسته به نوع نیاز خود می‌تواند از میان گوشی‌های مختلف محصولی را برگزیند. البته این مورد اهمیت دارد که دستگاه سانترال شما چه مدل و چه ظرفیتی دارد و یا اینکه حتی در صورت داشتن ظرفیت آیا کارت مربوطه در دستگاه سانترال نصب و راه اندازی شده است.

 

خرید گوشی سانترال پاناسونیک

برای خرید گوشی سانترال پاناسونیک تمامی موارد گفته شده در سطح بالا اهمیت دارد و باید مورد بررسی قرار گیرد به همین منظور توصیه می شود برای تهیه این گوشی ها ابتدا دستگاه سانترال خود را بررسی کرده و مدل تمامی کارت ها را بر روی کاغذ یادداشت کرده و با یک کارشناس فنی و آگاه در این زمینه مشورت کنید و بپرسید که آیا می ‌توانید گوشی تلفن مورد نظر خود را خریداری کنید؟ آیا دستگاه سانترال شما ظرفیت این اتصال را دارد؟ آیا می تواند از آن گوشی پشتیبانی کند؟

گوشی سانترال -به هر گوشی تلفنی که به دستگکاه سانترال متصل شود نامیده می شود

گوشی سانترال آنالوگ

تمامی دستگاه های سانترال از این مدل گوشی ها پشتیبانی می کنند علت اصلی آن ارزان بودن این گوشی ها است و در مجموعه های بزرگ برای اقتصادی کردن هزینه‌ها و خریدی مقرون به صرفه همیشه استقبال از این نوع گوشی ها بسیار زیاد بوده به همین دلیل در تمامی دستگاه های سانترال شما می توانید با نصب کارت داخلی آنالوگ از این گوشی ها استفاده کنید. نمونه این دسته از گوشی‌ سانترال KX-TS880 است.

گوشی سانترال -به هر گوشی تلفنی که به دستگکاه سانترال متصل شود نامیده می شود

گوشی سانترال هایبرید

تمامی دستگاه‌ ها به غیر از سانترال KX-TDA100D می‌ تواند از این گوشی ها پشتیبانی کند. در واقع این گوشی‌ها ترکیبی از سیستم آنالوگ و دیجیتال می باشند اطلاعات را بر اساس کارت نصب شده و دستگاه مورد نظر تجزیه و تحلیل کرده و ارسال و دریافت می کنند. از نمونه این گوشی ها می توان گوشی سانترال ۷۷۳۰ را بیان کرد این گوشی یکی از بهترین گوشی ها در این دسته بندی است زیرا پرطرفدار، ارزان قیمت و بسیار مقرون به صرفه و پرکاربرد است.

گوشی سانترال -به هر گوشی تلفنی که به دستگکاه سانترال متصل شود نامیده می شود

گوشی سانترال دیجیتال

دسته ای بسیار بزرگ و بسیار کاربرد است. تبادل صدا بسیار دقیق و حساس است کیفیت صدا ستودنی است. کلیدهای کاربردی در این تلفن بسیار زیاد است و شما می‌توانید با توجه به مدل مورد نظر خود بهترین استفاده را از تجهیزات مورد نیاز خود داشته باشید. نمونه این دسته از گوشی‌ سانترال KX-DT543 است.

گوشی سانترال -به هر گوشی تلفنی که به دستگکاه سانترال متصل شود نامیده می شود

گوشی سانترال تحت شبکه

پیشرفته ترین تلفن های رومیزی پاناسونیک به حساب می‌آیند گوشی سانترال IP یکی از بهترین تولیدات است که توسط این کمپانی بزرگ انجام شده است به راحتی می‌تواند تماس اینترنتی را برقرار کند کیفیت و وضوح صدا بسیار باور نکردنی است کلیدهای کاربردی تمام آنچه که مورد نیاز است را می‌توانید در یک دستگاه بسیار کوچک با نام تلفن آی پی پیدا کنید. نمونه این دسته از گوشی‌ سانترال KX-NT321 است.

 

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید