کلاس آموزش تلفن سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: شنبه 4 می 2019 - 19:26      بازدید: 722 بار

از تجهیزات اصلی برای استفاده از دستگاه سانترال می ‌توان به گوشی تلفن اشاره کرد. این گوشی ها از نظر ظاهر و ساختار درون بسیار متفاوت از گوشی های معمولی هستند. این دسته از محصولات در دسته بندی های مختلفی طراحی شده اند که هر کدام از آن‌ها دکمه و کلیدهای خاص جهت شخصی سازی تنظیمات دارند. گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی پاناسونیک کلاس آموزش تلفن سانترال را برای افراد در نظر گرفته است این دوره آموزشی به افرادی پیشنهاد می شود که خواستار آموزش تکمیلی دستگاه سانترال و تجهیزات آن هستند و آنچنان برای افراد عادی مثمرثمر نخواهد بود. مخاطب این کلاس آموزشی عموماً کسانی هستند که می خواهند به صورت تخصصی کار با دستگاه سانترال را انجام دهند و به عنوان کارشناس فنی پاناسونیک به شرکت‌ها اعزام شوند. این دسته از افراد باید دانش کافی نسبت به تمامی محصولات و سیستم های ارتباطی داشته باشند.

 

کلاس آموزش تلفن سانترال پاناسونیک به صورت تخصصی به همراه آموزش کابل کشی سانترال

سرفصل کلاس آموزش تلفن سانترال پاناسونیک

گروه فنی مهندسی ارتباط در این جلسات تمامی تجهیزات به کار رفته در تلفن‌ها را به کار به هنرجویان آموزش می ‌دهد و نکاتی که در این راه به آنها کمک می ‌کند تا بتوانند از دستگاه سانترال به بهترین شکل استفاده کنند و یا روند نصب و راه اندازی و یا تغییرات را با اندکی ترفند در زمانی کوتاه تر انجام دهند را آموزش می دهد. یکی دیگر از نکاتی که در آموزش استفاده از تلفن و راه اندازی گوشی سانترال اهمیت دارد رنگ بندی کابل های مخابراتی است. کابل‌های مخابراتی دارای دو دسته رنگ اصلی و فرعی می باشند رنگ های اصلی به ترتیب سفید، قرمز، مشکی، زرد و بنفش هستند و رنگ های فرعی به ترتیب آبی، نارنجی، سبز، قهوه‌ای و طوسی هستند. نحوه اتصال کابل ها و رنگبندی ها به یکدیگر یکی از دروس تخصصی است که در این جلسات آموزشی به هنرجویان بیان می شود.

کلاس آموزش تلفن سانترال پاناسونیک به صورت تخصصی به همراه آموزش کابل کشی سانترال

همچنین بیان تفاوت کابل های هوایی و کابل های زمینی نیز به صورت تخصصی بیان خواهد شد. آشنایی با تعداد زوج کابل های مخابراتی نیز از دیگر مباحث مهم است که در این میان، بیان می‌شود. کابل کشی تخصصی تلفن آنالوگ، دیجیتال و تحت شبکه از دیگر نکاتی است که در این جلسات به صورت عملی و تئوری به هنرجویان بیان خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس آموزش تلفن سانترال پاناسونیک و جزئیات آن با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس حاصل کنید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.