معرفی دستگاه سانترال پاناسونیک TES824 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: سه‌شنبه 3 جولای 2018 - 10:56      بازدید: 1041 بار

برای مدیریت خطوط شهری یکی از بهترین کارهایی که می توان انجام داد خرید و نصب دستگاه سانترال است. دستگاه سانترال بسته به تعداد خطوط شهری و تعداد کاربران یک مجموعه (به صورت حضوری و غیر حضوری) انتخاب می شود. منظور از عبارت حضوری و غیر حضوری این مورد است که گاهی پیش می آید که شرکت ها افرادی را به عنوان کارمند سیار در سطح شهر به استخدام در بیاورند و به صورت مداوم با آنها ارتباط برقرار کنند. برای کاهش هزینه ها، پاناسونیک راه حلی ایجاد نمود که میتوان موبایل را به عنوان تلفن داخلی سانترال معرفی کرد. در این حالت تمامی مکالمات رایگان است. در این مقاله به معرفی دستگاه سانترال پاناسونیک ۸۲۴TES خواهیم پرداخت.

 

قیمت سانترال پاناسونیک ۳ به ۸

برای شرکت های کوچک که نهایتا ۳ خط شهری دارند و تعداد کاربران آنها در بیشترین حالت ممکن ۸ عدد می باشد دستگاه سانترال KX-TES824 مناسب می باشد. این دستگاه در ظرفیت اولیه خود در بدو خرید سانترال دارای ۳ خط شهری هستند و به ۸ داخلی که می تواند دستگاه فکس، تلفن بی سیم، تلفن رومیزی و تلفن سانترال باشد، ارائه می دهد. هم چنین یک کانال دیزا به صورت پیش فرض وجود داد که می توانید منشی تلفنی دیزا سانترال را فعال کنید.

 

قیمت سانترال پاناسونیک ۶ به ۱۶

برای شرکت هایی که دارای ۶ خط شهری و نهایتا می توانند ۱۶ داخلی داشته باشند خرید سانترال ۶ به ۱۶ بهترین راه حل است. این دستگاه در واقع مدل به روز شده سانترال ۳ به ۸ پاناسونیک است که کارت افزایش KX-TE82483 را بر روی آن نصب شده است.

معرفی دستگاه سانترال پاناسونیک TES824

قیمت سانترال پاناسونیک ۸ به ۲۴

دستگاه سانترال KX-TES824 در نهایت و در بیشترین حالت خود قابلیت پشتیبانی از ۸ خط شهری دارد و می تواند به ۲۴ کاربر که می تواند تلفن سانترال پاناسونیک، تلفن رومیزی آنالوگ، تلفن بی سیم و دستگاه فکس باشد، خدمات ارائه کند. این دستگاه در واقع با نصب کارت افزایشی سانترال در اسلات سوم فعال سازی می شد. نام کارت سانترال KX-TE82480 است.

 

دانلود نرم افزار سانترال پاناسونیک KX-TES824

تمامی دستگاه های سانترال پاناسونیک قابلیت اتصال به کامپیوتر را دارند و می تون با اتصال آنها به کامپیوتر برنامه ریزی سانترال را با سهولت بیشتری انجام داد. برای انجام این کار می توانید با مراجعه به صفحه دانلود نرم افزار سانترال را دانلود کنید و با نصب و راه انداری برنامه سانترال پاناسونیک این اتصالات را راه اندازی کنید و یا بر روی کلمه آبی رنگ کلیک کنید.

 

راهنمای فارسی سانترال پاناسونیک KX-TES824

برای راه اندازی سانترال نیاز به دانش دارید و برای این منظور می توانید راهنمای فارسی و یا کاتالوگ سانترال را مطالعه کنید. برای این کار می توانید به صفحه مقالات آموزش سانترال و کدهای سانترال ۷۷۳۰ مراجعه کنید و یا بر روی کلمه آبی رنگ کلیک کنید.

 

قیمت دستگاه سانترال ۸۲۴

با توجه به نوسانات بازار امکان ارائه قیمت به صورت دقیق نیست و برای این منظور می توانید با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس حاصل کنید کارشناسان فروش نمایندگی پاناسونیک پاسخگوی شما هستند.

معرفی دستگاه سانترال پاناسونیک TES824

خرید سانترال

گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی فروش سانترال آماده ارائه خدمات در مورد تمامی دستگاه های سانترال، تلفن سانترال، کارت سانترال، کارت کالر آیدی، کارت دیزا منشی تلفن و… می باشد.

 

خرید دستگاه سانترال ۳ به ۸

با توجه به تمامی موارد بیان شده سانترال ۸۲۴ مناسب مجموعه هایی است که ۳ خط شهری دارند و نهایتا ۸ کاربر می تواند از آنها استفاده کند.

 

خرید سانترال پاناسونیک

بهترین راه حل ممکن برای مدیریت و بهینه سازی خطوط شهری است.

 

نمایندگی سانترال پاناسونیک

گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی سانترال پاناسونیک در ایران است و آماده ارائه خدمات به تمامی هم میهنان خود است

 

آموزش سانترال پاناسونیک

می توانید در جلسات حضوری و غیر حضوری آموزش سانترال پاناسونیک شرکت کنید.

 

نصب سانترال پاناسونیک

پس از خرید دستگاه سانترال دومین کار نصب سانترال پاناسونیک است که تمامی مواحل صفر تا صد را گروه فنی مهندسی ارتباط انجام میدهد. انجام تمامی داکت کشی سانترال، کابل کشی سانترال، سیم کشی سانترال و…

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید

  • بقتایی پاسخ

    سلام وقتتون بخیر و خسته نباشید من با راهنمایی شما تونستم تلفن سانترال رو دایورت کنم روی ی شماره دیگه. الان میخوام از دایورت در بیارمش. لطفا راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم.

    • شیوا فقیه نژاد پاسخ

      سلام سلامت باشید برای این کار باید بعد از وارد کردن کد دایورت و یا فوروارد تماس یا کلید مربوطه عدد صفر را شماره گیری کنید.