قیمت سانترال پاناسونیک TEA308 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه 30 دسامبر 2018 - 15:30      بازدید: 584 بار

مراکز تلفن در ابتدا زمان تولید از کمترین میزان خطوط شهری و کاربر پشتیبانی می کردند و برای طیف بسیار محدودی از شرکت ها مناسب بودند. شاید هم بتوان اینگونه گفت که این دست از محصولات در سال های آغازین شرکت ها تولید و روانه بازار شد و برای همان دست از مجموعه ها کاربری داشت. به مرور زمان و با گسترش شرکت ها این سیستم های ارتباطی دچار تغییرات اساسی و بنیادین شدند. یکی از این محصولات سانترال TEA308 بود. برای کسب اطلاع از قیمت سانترال پاناسونیک KX-TEA308 می توانید با واحد فروش تماس حاصل کنید اما پیشنهاد می کنیم تا این مقاله را به صورت کامل مطالعه کنید.

قیمت سانترال پاناسونیک TEA308 - خرید و ویژگی های دستگاه سانترال 308 پاناسونیک
سانترال پاناسونیک TEA308

این سانترال می تواند در حالت اولیه از ۳ خط شهری و ۸ خط داخلی پشتیبانی کند که با افزودن کارت افزایشی سانترال می توان نهایتا از ۶ خط شهری و ۲۴ داخلی بهره گرفت. این دستگاه به دلیل محدودیت بسیار زیادی که دارد دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد و حتی تولید هم نمی شود. دلایل حذف این سیستم ارتباطی را می توان به صورت خلاصه به موارد زیر اختصاص داد…

  • ظرفیت کم پشتیبانی از خطوط شهری
  • ظرفیت کم پشتیبانی از خطوط داخلی
  • عدم پشتیبانی از کارت دیزا و راهنما صوتی چند مرحله ای
  • عدم پشتیبانی از کالرآیدی و نمایش شماره فرد تماس گیرنده

قیمت سانترال پاناسونیک TEA308 - خرید و ویژگی های دستگاه سانترال 308 پاناسونیک

قیمت سانترال پاناسونیک KX-TEA308

این مدل از سیستم های ارتباطی دیگر تولید نمی شود و برای تهیه آن می بایست دست دوم آن را تهیه نمود، البته این نکته را باید مد نظر داشت که این دستگاه با توجه به تکنولوژی امروز کارایی ندارد و در صورت داشتن آن پیشنهاد می شود تا با تغییر دستگاه و به روز رسانی آن سیستم های ارتباطی خود را بهبود ببخشید.

در صورت یافتن کارت افزایشی سانترال TEA308 برای خرید حتما آن را به کارشناس فنی پاناسونیک برای بررسی نشان دهید تا خریدی مناسب داشته باشید، به دلیل قدیمی بودن این محصولات ممکن است که برخی از چیپ های آن آسیب دیده باشد و در مرور زمان از کار افتاده شوند. بهترین پیشنهاد برای شرکت های کوچک خرید سانترال KX-TES824 است که می تواند بهترین جایگزین باشد زیرا در عین داشتن تمامی ویژگی های موجود در این محصول امکانات بیشتری را نیز ارائه می دهد.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.