تنظیم ساعت دستگاه سانترال کم ظرفیت ارسال شده توسط: منصور صالح بروجردی      در تاریخ: دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۵      بازدید: 1147 بار

تنظیم ساعت سانترال کم ظرفیت

با توجه به اهمیت زمان و دقت در تعیین زمان و نظر به اینکه دستگاه سانترال امکان نمایش ساعت را بر روی تلفن ها دارد، بسیاری از کاربران از این امکان استفاده کرده و زمان خود را با ساعت موجود بر روی سانترال می سنجند. در این مقاله نحوه تنظیم ساعت سانترال کم ظرفیت را با هم بررسی خواهیم کرد…

 

تنظیم ساعت سانترال کم ظرفیت

 

با توجه به موضوع مطرح شده، یکی از ابتدایی ترین تغییرات در دستگاه های سانترال به علت تغییر ساعت در سال را می توان تنظیم ساعت سانترال کم ظرفیت و یا در سایر سری های محصولات سانترال پاناسونیک دانست زیرا حداقل دو بار در سال به این برنامه ریزی نیاز پیدا می کنیم. برنامه ریزی ساعت و تنظیم ساعت سانترال کم ظرفیت و همینطور سایر سری های آن با هم متفاوت است؛ اما در تمامی مدل ها با یک بار تنظیم ساعت دستگاه سانترال، ساعت نمایش داده شده بر روی تمامی تلفن ها تغییر خواهد کرد.

 
برای سری دستگاه های کم ظرفیت طریقه تنظیم ساعت به این صورت می باشد که در ابتدا باید وارد حالت برنامه ریزی شوید. برای این کار می بایست حتما از گوشی سانترال مدل KX-T7730 استفاده کنید و توجه داشته باشید که این گوشی می بایست امکان برنامه ریزی را داشته باشد (یعنی به داخلی ۱۰۱ وصل شده باشد). در نهایت شما قادر خواهید بود مطابق عکس زیر وارد حالت برنامه ریزی شوید.

 

کد برنامه ریزی سانترال کم ظرفیت

 

پس از ورود به حالت برنامه ریزی، مشابه تصویر زیر وارد کد برنامه ۰۰۰ شوید و با استفاده از کلیدهای برنامه ریزی، زمان و تاریخ خود را وارد کنید و پس از تغییر ساعت سانترال اطلاعات را ذخیره کنید.

 

تغییر ساعت سانترال کم ظرفیت

 

برای تنظیم ساعت سانترال در سری پرظرفیت می توانید از طریق نرم افزار این تغییر را به راحتی انجام دهید که از شما دعوت می کنیم برای این منظور، مقالات آموزشی سانترال ما را دنبال کنید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید