آموزش سانترال tes824 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه 17 فوریه 2019 - 20:10      بازدید: 956 بار

سیستم های ارتباطی پاناسونیک چندین سال است که در میان شرکت ها جای باز کرده و در شرکت‌های کوچک تا سازمان‌ های بسیار بزرگ از آن استفاده می کنند و هر کدام بسته به نوع نیاز خود مدل مختلفی را برمی ‌گزینند. وجود امکانات بسیار متنوعی که این سیستم های ارتباطی به کاربران خود می دهند باعث شده تا اغلب شرکت ها این فکر را عملی کنند، که فردی را مسئول تعمیر و نگهداری و برنامه ریزی دستگاه سانترال قرار دهند و اولین نکته ‌ای که حائز اهمیت می ‌شود، دانش کامل آن فرد نسبت به آن موضوع است به همین دلیل شرکت های کوچک همواره به دنبال آموزش سانترال tes824 هستند. گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی پاناسونیک نیز توانسته است تا به همراه تیم فنی با دانش بسیار بالایی که دارد این جلسات را برای آموزش علاقه ‌مندان به مراکز تلفن پاناسونیک فراهم سازد.

 

آموزش سانترال tes824 به صورت خصوصی با بیان مهم ترین سرفصل های برنامه ریزی سانترال

مهندس محمد رمضانی مدرس دوره آموزش سانترال tes824

مهندس محمد رمضانی یکی از افراد بسیار فنی در زمینه دستگاه سانترال در ایران است و توانسته با دانش بالای خود در زمینه سیستم های آنالوگ، دیجیتال، و تحت شبکه و همچنین آشنایی کافی در زمینه سرویس VOIP و SIP بتواند به راحتی به تمامی سوالات پاسخ دهد. مهندس محمد رمضانی با تقسیم ‌بندی های بسیار تخصصی توانسته است به گونه‌ ای دستگاه سانترال را برای شما آموزش دهد که در پایان جلسات به کارشناسی فنی تبدیل شوید و بتوانید خود پس از اتمام جلسات به عنوان یک مدرس بتوانید فعالیت خود را ادامه دهید.

 

آموزش سانترال tes824 به صورت خصوصی با بیان مهم ترین سرفصل های برنامه ریزی سانترال

ویژگی های جلسات آموزش سانترال tes824

یکی از برجسته ترین ویژگی هایی که در گروه فنی مهندسی ارتباط وجود دارد و می ‌توان به آن اشاره نمود این است که دستگاه سانترال، تلفن مخصوص آن، کارت های افزایشی پاناسونیک و تمامی موارد مورد نیاز از ابتدایی ترین جلسه وجود دارد و شما می توانید هم به صورت عملی و هم به صورت تئوری کار با آنها را فرا گیرید. آموزش تمامی کدهای مهم و ضروری توسط مهندس محمد رمضانی از دیگر ویژگی‌های بارز این استاد به حساب می آید او با زبانی ساده و لحنی آرام می تواند سوالات شما را پاسخ دهد.

 

آموزش سانترال tes824 به صورت خصوصی با بیان مهم ترین سرفصل های برنامه ریزی سانترال

 

تمامی اطلاعات در مورد باز و بسته کردن دستگاه سانترال

 

تمامی موارد و بسیاری از موارد دیگر در تمام در دوره آموزش سانترال tes824 بیان خواهد شد کافی است تا برای ثبت نام و اطلاعات دیگر با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس حاصل کنید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.