معرفی دستگاه سانترال TDE200 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: شنبه 1 ژوئن 2019 - 12:47      بازدید: 471 بار

مرکز تلفن های تحت شبکه پاناسونیک یکی از پرطرفدارترین سیستم های ارتباطی می باشد زیرا فراتر از خطوط شهری می توانید امکاناتی خاص را فعال سازی کنید که باعث می‌شود مجموعه شما از یک محیط کوچک به تمام کره زمین تبدیل شود و شما بتوانید با استفاده از اینترنت در هر مکانی که هستید بتوانید تماس تلفنی تحت شبکه از طریق دستگاه سانترال انجام دهید. در معرفی دستگاه سانترال TDE200 خواهیم گفت که چگونه می توانید با استفاده از این دستگاه سانترال از ویژگی های گفته شده استفاده کنید.

 

 

معرفی دستگاه سانترال TDE200

دستگاه سانترال بیان شده می تواند تا ۱۰ عدد کارت را در خود جای دهد که می تواند این کارت ها از خطوط شهری و داخلی باشد. خطوط شهری بر اساس خطوط ۸ رقمی یا PRI قابل استفاده هستند اما خطوط داخلی می ‌تواند دنیای بزرگی را به روی ما باز کند. امکان استفاده از تلفن همراه به عنوان داخلی، امکان استفاده از تلفن های تحت شبکه و حتی تلفن های بیسیم با قابلیت برد بسیار زیاد (دکت) در این دسته از مراکز تلفن قابلیت فعال سازی دارد. پشتیبانی از پورت شبکه به ما کمک می کند تا برای برنامه ریزی و ارسال گزارش تماس به راحتی بتوانیم از این دستگاه استفاده کنیم. پشتیبانی از حداکثر ۱۲۸ خط شهری و ۱۲۸ خط داخلی متناسب با کارت هایی که انتخاب می کنیم از ویژگی های بارز این مرکز تلفن است.

معرفی دستگاه سانترال TDE200 | پشتیبانی از خط شهری خط داخلی ویپ و sip

 

امکان فعال سازی سرویس ویپ

این سرویس به شما اجازه می دهد تا بتوانید تحت بستر شبکه و اینترنت تماس تلفنی برقرار کنید. بدین منظور که دیگر شما محدود به یک منطقه و نقطه جغرافیایی نیستید و میتوانید با استفاده از تنظیمات و اجرایی سازی برنامه های لازم با تلفن تحت شبکه به دستگاه سانترال متصل شده و تماس داخلی برقرار کنید. این ویژگی برای شرکت هایی که دفاتر مختلفی در محدوده های گوناگون و شهرهای مختلف دارند بسیار کاربردی است که باعث می شود به صورت رایگان و تحت بستر اینترنت تماس داخلی برقرار کنند که کاهش هزینه ها اولین دستاورد این سرویس می باشد.

نکته بسیار مهم و جالبی که در رابطه با سرویس های تحت شبکه وجود دارد این است که شما می توانید به راحتی با اتصال به شبکه محلی یا شبکه جهانی به راحتی از تلفن تحت شبکه استفاده کنید. پشتیبانی از تلفن های آنالوگ و دیجیتال از دیگر ویژگی هایی است که می توان نام برد و متناسب با نیاز هر کاربر تلفن مورد نظر را به فرد اهدا نمود.

معرفی دستگاه سانترال TDE200 | پشتیبانی از خط شهری خط داخلی ویپ و sip

 

امکان راه اندازی اپراتور گویا

اپراتور گویا، دیزا یا راهنمای صوتی چند مرحله ای به شما اجازه می دهد تا بتوانید تماس های دریافتی را به خوبی مدیریت کنید بدین معنا که شما می توانید با ضبط صدا در صورت دریافت تماس ورودی آنها را به بهترین شکل مدیریت و هدایت کنید. اگر توجه کرده باشید در صورت تماس با شرکت ها یک صدا پخش می شود که آن ابتدا به شما خوش آمد گویی گفته و سپس واحد های مختلف سازمان را معرفی می کند شما می توانید این ویژگی را در دستگاه سانترال و مجموعه خود پیاده سازی کنید. که با استفاده از کارت دیزا و افزایش ظرفیت آن مشتریان را هدفمند هدایت کنید.

معرفی دستگاه سانترال TDE200 | پشتیبانی از خط شهری خط داخلی ویپ و sip

 

امکان نمایش شماره تماس گیرنده یا کالر آیدی

دستگاه سانترال به صورت پیش فرض امکان نمایش شماره فرد تماس گیرنده را ندارد به همین دلیل شما می توانید با نصب کارت کالر آیدی در دستگاه سانترال TDE200 این ویژگی را فعال کنید و با نصب این کارت بر روی کارت خط شهری مادر می توانید در صورت دریافت تماس به راحتی شماره فرد را مشاهده کنید. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد…

  • نصب کنسول DSS
  • خروجی پخش صدای پیجر
  • ورودی پخش موزیک انتظار
  • امکان اتصال دستگاه پردازنده صوتی

امکان تعریف حداکثر ۴ شیفت کاری همچنین ذخیره هزار شماره برای برقراری تماس به صورت سریع از دیگر ویژگی های این سرویس می باشد. همچنین قابلیت اتصال به نرم افزار گزارشگر ابری یا سرویس مدیریت و تحلیل تماس از دیگر ویژگی های این محصول است.

معرفی دستگاه سانترال TDE200 | پشتیبانی از خط شهری خط داخلی ویپ و sip

کد های برنامه ریزی سانترال

این مرکز تلفن از طریق کامپیوتر و نرم افزار پاناسونیک نصب و راه اندازی می شود و همچنین برنامه ریزی آن نیز از همین طریق صورت می گیرد. بدین معنا که شما با اتصال کابل می توانید آن را به دست به کامپیوتر متصل کنید سپس تمامی برنامه ریزی های تحت شبکه و یا داخلی ها را از همین طریق انجام دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه کاتالوگ و بروشور این مرکز تلفن و همچنین دانلود فایل های مرتبط برای برنامه ریزی و راه اندازی سانترال KX-TDE200 می توانید به صفحه اختصاصی این محصول مراجعه کنید کافی است تا بر روی کلمه آبی رنگ کلیک کنید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.