معرفی دستگاه سانترال KX-TDE100 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: سه‌شنبه 21 آگوست 2018 - 16:31      بازدید: 480 بار

یکی از دلایل پیشرفت در زمینه تکنولوژی مقرون به صرفه تر شدن هر کالا در هنگام خرید است. در واقع قیمت تمام شده یکی از علل اصلی برای پیشرفت است زیرا همواره افرادی وجود دارند که تمایل دارند کمترین هزینه را پرداخت کرده و بیشترین کارایی را دریافت کنند. به همین علت می ‌توان با قطعیت گفت که هیچ گاه علم و تکنولوژی توقف نخواهد کرد، در واقع روز به روز بیشتر و پیشرفته تر خواهد شد. سیستم های ارتباطی نیز یکی از همین تکنولوژی هایی هستند که در حال پیشرفت و به روز رسانی هستند. دستگاه سانترال مجموعه ای بسیار بزرگ و قدرتمند است که درمدل های اولیه خود هیچ چیز به غیر از چند کارت برای مدیریت خطوط شهری آنالوگ نبود. در این مقاله آموزشی به معرفی دستگاه سانترال KX-TDE100 می پردازیم این دستگاه یک مرکز تلفن بسیار هوشمند و تحت شبکه است. این مرکز تلفن مرزها را در نوردیده و به شما کمک می کند تا بتوانید با ایجاد یک خانه بسیار کوچک از تمام نقاط دنیا برقراری تماس را به صورت کاملاً رایگان و یا با کمترین هزینه تجربه کنید. این یک رویا نیست یک حقیقت است، حقیقتی دست یافتنی.

 

معرفی دستگاه سانترال KX-TDE100 بهترین خرید و قیمت دستگاه سانترال پاناسونیک tde100

معرفی دستگاه سانترال  KX-TDE100

با پیشرفته تر شدن علم و ایجاد اینترنت بسیار نامحدود و با سرعت هایی ماورایی دیگر استفاده از خطوط شهری مقرون به صرفه نبود زیرا با بزرگ شدن جامعه جهانی شرکت ها نیز بزرگتر شدند و از یک منطقه و یک دفتر کوچک به مجموعه های بسیار بزرگ با دفاتری بسیار گوناگون در سراسر دنیا تبدیل شدند. با توجه به این گسترش دیگر وجود دستگاه های ارتباطی که همگی فقط به تنهایی از خطوط شهری پیروی می‌کردند مقرون به صرفه نبود به همین دلیل دستگاه های سانترالی تحت عنوان سانترال تحت شبکه یا سانترال IP  طراحی و روانه بازار شد قطعاً پاناسونیک را می توان بنیانگذار این مورد نامگذاری کرد. دستگاه سانترال KX-TDE100  دستگاه‌های پرظرفیت سانترال یک باکس خالی است که فقط در هنگام خرید سانترال یک منبع تغذیه یا کارت MPR در آن وجود دارد. مابقی تجهیزات و کارت افزایشی سانترال را باید به صورت جداگانه با توجه به نیاز و خواسته خود خریداری نمود و نصب آنها را به کارشناس فنی پاناسونیک سپرد.

معرفی دستگاه سانترال KX-TDE100 بهترین خرید و قیمت دستگاه سانترال پاناسونیک tde100

 

سانترال  TDE

KX-TDE100 در اولین سری از سانترال IP هستند که تغییرات اساسی و بنیادین در ساختار کلی ارتباطات ایجاد کردند، برقراری سیستم VOIP یا برقراری سرویس SIP یک تکنولوژی بود که به راحتی با در هنگام خرید سانترال  KX-TDE100و استفاده از کارهای مربوطه فعال سازی می شد. با استفاده از دو سرویس بیان شده به راحتی می توانید از تلفن سانترال آی پی استفاده کرده و بدون استفاده و پرداخت هزینه گزاف برای برقراری تماس با خارج از کشور را با استفاده از سرویس اینترنت تجربه کنید.

 

سانترال تحت شبکه پاناسونیک

طراحی و تولید دستگاه های سانترال که بتوانند بدون نیاز به خطوط شهری و بر پایه سرویس‌ اینترنتی، مکالماتی را با کیفیت بسیار مناسب ارائه دهند دیگر یک رویا نبود زیرا به راحتی در سانترال تحت شبکه پاناسونیک مانند KX-TDE100 دست یافتنی بود. دستگاه سانترال KX-TDE100 یکی از این مراکز تلفنی است که ظرفیتی تقریباً محدود دارد و برای شرکت‌های متوسط و یا کوچک مناسب می باشد. سانترال TDE100 در بیشترین حالت ممکن می توانند ۹۶ خط شهری و ۶۴ خط داخلی را برای کاربر خود فعال سازی کند البته این فعال سازی و برنامه ریزی بسته به کارت ها و نوع آن ها متفاوت است. پروتکل SIP به کاربر این اجازه را می‌دهد تا بتواند فراتر از آنچه که تا به حال وجود داشته قدم بردارد و موبایل خود را به عنوان یک داخلی تعریف کند، البته این اولین و تنها ویژگی این پروتکل نیست در واقع شما با استفاده از این ویژگی می توانید کامپیوتر خود را به عنوان یک گوشی سانترال تعریف کرده و یا از تلفن هایی با برندهای دیگر استفاده کنید و یا استفاده بسیاری از امکانات دیگر که در تعریف پروتکل سیب بیان شده است.

 

معرفی دستگاه سانترال KX-TDE100 بهترین خرید و قیمت دستگاه سانترال پاناسونیک tde100

فعال سازی سرویس دیزا یا منشی تلفنی در دستگاه سانترال KX-TDE100

راهنمای صوتی چند مرحله ‌ای و منشی تلفنی گویا که در واقع در مرکز تلفن پاناسونیک با نام دیزا شناخته می‌شود، امکان فعالسازی در این محصول را دارد. در واقع در این محصول می توانید حداکثر ظرفیت اپراتور گویا را به ۱۲ کانال افزایش دهید این ۱۲ کانال می تواند در آن واحد و در کسری از ثانیه ۱۲ تماس را پاسخ داده و تمامی آنها را به واحد مورد نظر پس از معرفی بخش های شرکت راهنمایی کند. برای افزایش کارایی در این زمینه می توانید نهایتاً دو دستگاه پردازنده صوتی یا TVM را متصل کرده و قابلیت‌ های خود را افزایش دهید.

 

نکاتی برای افزایش ایمنی و قابلیت های دستگاه سانترال پاناسونیک

اولین نکته برای افزایش کارایی و کیفیت در دستگاه سانترال این است که شما بتوانید یک باتری و یا UPS را به دستگاه متصل کنید در هنگام نبود برق دستگاه خاموش نخواهد شد و یا با نصب محافظ برق، در صورت ایجاد نوسانات برقی از بروز هرگونه خطر برای دستگاه و کارت ها جلوگیری کنید، در حقیقت یک محافظ امنیتی برای حفظ جان و سلامتی تمام آنچکه در جعبه است. برای افزایش کارایی و کیفیت دستگاه سانترال می‌توانید یک پخش کننده موزیک انتظار را به صورت جداگانه به دستگاه متصل کنید با این کار شما می توانید در هنگام پارک تماس یا هلد مکالمه متن و یا موزیک خاص خود را برای تماس گیرنده پخش کنید.

امکان تعریف خروجی پخش صدا یا پیجر نیز امکان ویژه ای است که می توانید از آن برای اعلان های خاص استفاده کنید. دستگاه سانترال KX-TDE100 در نهایت دارای ۶ جای کارت است که می‌توانید با توجه به نیاز مجموعه از کارت خط شهری، کارت افزایشی خط داخلی و کارت اپراتور گویا استفاده کنید.

 

معرفی دستگاه سانترال KX-TDE100 بهترین خرید و قیمت دستگاه سانترال پاناسونیک tde100

دانلود برنامه سانترال KX-TDE100

برای دانلود فایل برنامه ریزی دستگاه سانترال KX-TDE100 می توانید به صفحه دانلود مراجعه کنید و یا بر روی کلمه آبی کلیک نمائید تا به صفحه مورد نظر ارجاع داده شوید. توصیه می شود با توجه به حساسیت موجود در دستگاه به دلیل فعال سازی و استفاده از سرویس VOIP سانترال و وجود پروتکل SIP در صورت عدم آشنایی با دو ورد بیان شده از تغییر تنظیمات سانترال خودداری کنید و آن را به فردی ماهر بسپارید.

 

 

قیمت سانترال پاناسونیک TDE100

با توجه به نوسانات بازار نمی توان نرخی دقیق برای این محصول اعلام نمود برای کسب اطلاع با واحد فروش نمایندگی پاناسونیک تماس حاصل کنید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.