معرفی دستگاه سانترال KX-TDA100D ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۶      بازدید: 331 بار

بعد از تولید و عرضه محصولی با نام دستگاه سانترال KX-TDA100 محصولی روانه بازار شد که از نظر ظاهر و حتی بخشی از نام کاملا شبیه مدل بیان شده بود. در واقع پاناسونیک آن را مدل به روز شده و تغییرات یافته مدل اولیه خواند و در توضیحات خود اینگونه بیان نمود که بخش بزرگی از معایب سخت افزاری را بر طرف نموده است. در این مقاله به معرفی دستگاه سانترال KX-TDA100D پاناسونیک خواهیم پرداخت.

 

معرفی دستگاه سانترال KX-TDA100D پاناسونیک

امکان پشتیبانی از خطوط شهری و داخلی بیشتر نسبت به سانترال TDA100 و پاناسونیک در این مدل پشتیبانی از ۱۲۶ خط شهری و ۱۷۶ خط داخلی را پیاده سازی کند که تا حدودی پیشرفت مناسبی بود اما تغییرات سخت افزاری این سیستم بیشتر از ۲ خط شهری و ۱۶ داخلی اضافه شده بود.

 

ویژگی های دستگاه سانترال KX-TDA100D پاناسونیک

  • پشتیبانی از خطوط ۴ و ۵ رقمی
  • کارت خطوط شهری و داخلی مجزا
  • افزایش ۱ اسلات (فضای خالی) به دستگاه
  • امکان فعال سازی سیستم دیزا منشی تلفنی تلفن گویا
  • دارای پورت USB برای برنامه ریزی از طریق نرم افزار
  • دارای پورت RS232 برای ارسال گزارشگر تماس SMDR
  • دارا بودن کالرآیدی بر روی هر کارت افزایشی سانترال در حالت پیش فرش
  • امکان نصب یک کارت افزایشی بر روی یک کارت دیگر با اشغال فضا کمتر

معرفی دستگاه سانترال KX-TDA100D

قیمت TDA100D

برای اطلاع از قیمت سانترال TDA100D می توانید با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس حاصل کنیدو به علت نوسانات بازار امکان ارائه قیمت سانترال به صورت واحد وجود ندارد.

 

برنامه ریزی سانترال پاناسونیک TDA100D

برنامه ریزی سانترال TDA100D تماما از طریق کامپیوتر و نرم افزار سانترال انجام می شود و میتوانید با مراجعه به صفحه دانلود نرم افزار سانترال آن را به صورت رایگان دریافت نمائید و یا بر روی همان کلمه آبی رنگ کلیک کنید.

 

دانلود نرم افزار سانترال پاناسونیک TDA100D

در صفحه دانلود سایت پاناسونیک می توانید دانلود نرم افزار سانترال پاناسونیک TDA100D را انجام دهید و یا بر روی همین کلمه آبی رنگ کلیک کنید.

 

آموزش سانترال KX-TDA100D

در بخش مقالات آموزش سانترال می توانید نحوه کار با دستگاه سانترال پاناسونیک را آموزش ببینید. این امکان از طریق مشاهده فیلم آموزشی سانترال و یا مطالعه مقالات فراهم شده است.

 

کد سانترال KX-TDA100D

تمامی کدهای سانترال پاناسونیک در نرم افزار دانلود شده موجود است و می توانید از همان روش به کدهای سانرال دسترسی داشته باشید.

 

خرید سانترال KX-TDA100D

برای خرید دستگاه سانترال و تمامی متعلقات آن نیز می توانید با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس حاصل کنید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید