کد های مخفی تلفن پاناسونیک ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: سه‌شنبه 25 ژوئن 2019 - 9:28      بازدید: 2196 بار

دستگاه سانترال پاناسونیک یک سیستم ارتباطی هوشمند است که توانسته جایگاه ویژه‌ ای در بازار ایران و در میان شرکت‌ های کوچک و بزرگ پیدا کند و بتواند خدمات بسیار مناسبی را متناسب با هر مجموعه ارائه کند. این مرکز تلفن از بخش‌های مختلف سخت افزاری و نرم افزاری تشکیل شده است که کارت افزایشی سانترال مهم‌ ترین جز آن می باشد که امکان تعریف و پشتیبانی خط شهری، تلفن ها و موارد دیگر مانند ویپ را می دهد. برای فعال سازی هر برنامه و تنظیمات مورد نظر، پاناسونیک عددی را مشخص کرده که در صورت وارد کردن آن در حالت برنامه ریزی، تغییرات اعمال می شود. اما یکی از موارد یکه اغلب افراد در جستجو آن هستند یافتن کد های مخفی تلفن پاناسونیک است.

آیا کد های مخفی تلفن پاناسونیک وجود دارد؟ چگونه از آنها آگاه شویم؟

 

کد های مخفی تلفن پاناسونیک

اغلب افراد تصور می کنند که پاناسونیک دارای کدهای مخفی و سری است که فقط در اختیار کارشناسان خود قرار داده اما اینگونه نبوده و کدها عموما در هنگام خرید دستگاه در فایل و یا CD محصول وجود دارد مگر در برخی مدل ها که برنامه‌ ریزی از طریق نرم افزار صورت می گیرد و همچنین نمایندگی های پاناسونیک آن را در صفحه اختصاصی هر محصول قرار دادند. به طور مثال در همین وب سایت نمایندگی پاناسونیک در ایران می توانید از چندین روش مختلف به کد ها دسترسی داشته باشید از صفحه اختصاصی هر دستگاه سانترال و دانلود فایل و یا ورود به صفحه اصلی کدهای برنامه ریزی سانترال و مطالعه هر کد به صورت جداگانه و در نهایت دانلود فایل pdf آن ها.

 

آیا کد های مخفی تلفن پاناسونیک وجود دارد؟ چگونه از آنها آگاه شویم؟

 

 

پس هیچ گونه کد های مخفی تلفن پاناسونیک وجود ندارد اما افراد استفاده از آن را آموزش ندیده اند. زیرا برخی کد ها متناسب با نیاز هر مجموعه است و فعال ‌سازی آن منوط به فعالسازی پیش نیاز آن و یا لغو برخی کدها است. البته این موضوع در تمامی کدهای سانترال پاناسونیک صادق نیست اما آگاهی از آنها در حین برنامه ریزی بسیار اهمیت دارد.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.