نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه 15 جولای 2018 - 15:52      بازدید: 2928 بار

گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران توانسته است در عین داشتن نمایندگی فروش پاناسونیک، بتواند تمامی خدمات لازم در این زمینه را به هم وطنان خود ارائه کند. خدماتی در زمینه راه اندازی و نصب سیستم های مخابراتی در هر سطحی که باشد به راحتی توسط تکنسین های فنی گروه فنی مهندسی ارتباط سهل و شدنی است. کافیست تا درخواست خود را ثبت نمائید.

 

نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران

نمایندگی پاناسونیک در استان تهران

استان تهران تشکیل شده از چندین شهر، شهرستان و بخش های کوچک است که تمامی آنها قطب های صنعتی و تخصصی هستند که می توان اینگونه بیان نمود که قطعا در یک کوچه بن بست هم، شرکتی بزرگ و یا حتی کوچک در حال کار است. تمامی این شرکت ها دارای دستگاه سانترال هستند و حداقل ممکن است در طی سال یک بار به خدمات سانترال نیاز پیدا کنند. راه حل این کار به انتخاب شماست آشنایی کامل با دستگاه سانترال و حل مشکل در صورت بروز و یا کمک گرفتن از کارشناسان فنی گروه فنی مهندسی ارتباط.

 

نمایندگی پاناسونیک تهران

گروه فنی مهندسی ارتباط به دلیل وسعت شهر تهران و وجود مناطق ۲۲ گانه تهران تصمیم گرفته است که تعدادی از کارشناسان خود را به صورت سیار در شهر قرار دهد و بر اساس ضرورت کار و آدرس ثبت شده سریعا به محل مراجعه نموده و مورد پیش آمده را بر طرف نماید.

نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران

نمایندگی پاناسونیک میرداماد

منطقه میرداماد، محله ای است که در عین داشتن منازلی زیبا قطب بزرگ کاری نیز به حساب می آید در تمام برج ها و تمامی ساختمان ها دفاتری بزرگ و کوچک مشغول به کار هستند که دستگاه سانترال اولین سیستم ارتباطی است که تهیه نموده اند. حضور دو کارشناس سیار در این زمینه حداقل کاری است که توسط گروه فنی مهندسی ارتباط  نمایندگی رسمی پاناسونیک انجام پذیرفته است.

 

نمایندگی پاناسونیک در شرق تهران

شرق تهران و مناطقی مانند تهرانپارس، بومهن و دماوند محله هایی هستند که به سختی می توانند کارشناسی را بیایند که به آن منطقه مراجعه کند علت آن می تواند مسیرهای پرترافیک باشد. گروه فنی مهندسی ارتباط توانسته است در این زمینه موفق باشد و بدون کمترین مکث تمامی درخواست ها را پاسخ می دهد زیرا ما از پاناسونیک آموخته ایم که در کار خود همواره در تلاش باشیم و سعی کنیم بهترین باشیم.

 

نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران

نمایندگی پاناسونیک در میرداماد برج نادر

برج نادر یکی از برج هایی است که در منطقه میرداماد بسیار پرتردد است و شرکت های بزرگی در آن مشغول به کار هستند. گروه فنی مهندسی ارتباط به صورت دوره ای می تواند تقبل نماید که تمامی دستگاه های سانترال پاناسونیک در این برج را بازدید نماید. برای ثبت درخواست خود با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس حاصل کنید.

 

آدرس نمایندگی پاناسونیک در تهران

گروه فنی مهندسی ارتباط دارای یک دفتر فروش سانترال در منطقه خیابان سمیه است و کارشناسانی سیار در تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران دارد.

 

خدمات سانترال نمایندگی پاناسونیک

 • برقراری خط شهری
 • برقراری خط داخلی
 • جا به جایی سانترال
 • نصب سانترال
 • راه اندازی تلفن سانترال
 • برنامه ریزی سانترال
 • ضبط پیغام منشی تلفن گویا
 • تنظیمات دیزا در سانترال
 • نصب باطری سانترال
 • تعمیر باطری سانترال
 • تعمیر تلفن سانترال
 • تعمیر تلفن بی سیم

مرکز تماس ها دنیایی از امکانات هستند که هیچ گونه محدودیتی نمی توان برای آنها در نظر گرفت. بیش از ۳۰۰ امکان و شرایط برای فعال و یا غیر فعال کردن وجود دارد که هر مجموعه می‌تواند از میان آنها انتخاب کند. همچنین ممکن است به دلیل اتفاقات بیرونی و خارجی در عملکرد دستگاه خلل ایجاد شود که به واسطه حضور کارشناس فنی می تواند آنها را مرتفع نماید. گاهی ممکن است پس از برداشتن تلفن و آزاد کردن خط شهری صدایی به گوش نرسد. در این حالت تصور شما این است که مرکز تلفن و مشکل خورده است اما ممکن است ایراد از خط مخابراتی و یا قطعی از سمت مخابرات باشد این دسته از موارد زنجیر به یکدیگر متصل هستند.

برای اطمینان و بررسی عملکرد سیستم می توانید ابتدا سلامت خطوط را از مخابرات استعلام بگیرید با شماره گیری ۱۷ و اعلام شماره تلفن مورد نظر سلامت و یا عدم سلامت خط را چک و بررسی نمایید. این کار ابتدایی ترین عملی است که باید قبل از اعزام کارشناس صورت گیرد.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.