نصب پاناسونیک ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: چهارشنبه 5 سپتامبر 2018 - 16:23      بازدید: 382 بار

یکی از نکاتی که بعد از خرید هر محصولی اهمیت دارد نوع نصب و راه اندازی آن است گاهی محصول خریداری شده را به راحتی می‌توان با اتصال به برق راه‌اندازی کرد و مراحل نصب آن بسیار آسان است. گاهی این نصب به چندین نوع مختلف طبقه بندی می شود نصب سخت افزاری، نصب نرم افزاری و نصب دستگاه در حالت اولیه. تمامی موارد بیان شده در مورد دوم مربوط به سانترال پاناسونیک می باشد به همین دلیل در این مقاله آموزشی سعی داریم تا موارد بیشتری را در مورد نصب پاناسونیک به کاربران این مرکز تلفن هوشمند ارائه دهیم…

 

نصب پاناسونیک از نظر فیزیکالی و اولیه

دستگاه سانترال در هر ظرفیتی که باشد به گونه ای طراحی شده که باید در دیوار یا رک نصب و راه اندازی شود به همین دلیل نیاز است تا آن را در یک مکانی بسیار مناسب قرار دهیم. این مرکز تلفن بسیار حساس است به همین دلیل توصیه می‌شود تا آن را در مکان هایی قرار دهید که وجود آب و رطوبت هوا کم باشد و یا گرد و غبار نیز در کمترین میزان خود وجود داشته باشد البته اگر این امکان فراهم نیز توصیه می شود دستگاه را هر چند مدت یکبار گردگیری نمایید.

 

نصب پاناسونیک به سه بخش نصب سخت افزاری و نرم افزاری و فیزیکالی تقسیم بندی می شود

 

آب مهمترین موضوع برای آسیب رساندن به هر دستگاه الکترونیکی است بنابراین این مرکز این دستگاه سانترال نیز مانند دیگر دستگاه‌های الکترونیکی و برقی باید حتما از آب دور باشد و پاشش آب به آن یکی از خطراتی است که موجب می شود در آینده ای نزدیک به دستگاه فشار بیاید و دچار آسیب شود. پس از نصب اولیه و انتخاب بهترین مکان هم از نظر موارد بیان شده و هم از نظر کاهش سیم کشی و کابل کشی ها به مراحل بعدی نصب پاناسونیک خواهیم رفت.

 

نصب پاناسونیک سخت افزاری

پس از نصب دستگاه در حالت اولیه خود در رک و یا اتاق سرور و یا هر مکان دیگری نصب سخت افزاری به میان می آید در این منظور از این جمله این است که ما باید تمامی کارت ها و تجهیزات خریداری شده را در دستگاه سانترال متصل کنیم. نحوه اتصال کارت سانترال را می توانید در ویدیو آموزشی و دیگر مقالات آموزشی مشاهده کنید. هر کارت سانترال بسته به مدل در جایگاه خاص خود قرار می گیرد کارت خط شهری، کارت خط داخلی، کارت کالر آیدی، کارت تلفن گویا، کارت در بازکن سانترال و تمامی موارد دیگر هر کدام جایگاه اختصاصی برای خود دارند.

 

نصب پاناسونیک به سه بخش نصب سخت افزاری و نرم افزاری و فیزیکالی تقسیم بندی می شود

نصب پاناسونیک نرم‌ افزاری

پس از نصب کارت پاناسونیک در هر دستگاه سانترال باید تمامی آنها را با توجه به چارت و برنامه مدونی که در تحلیل‌ها توسط مدیریت انجام شده است می‌ توان آنها را تقسیم بندی نمود. به همین دلیل توصیه می‌شود ابتدا تمامی آنچه که نیاز دارید را از راهنمای صوتی چندمرحله ‌ای تا نوع گروه بندی و تایمر و هر برنامه ‌ریزی که نیاز دارید را بر روی یک کاغذ یادداشت کرده تا در هنگام نصب پاناسونیک به صورت نرم افزاری با هیچ مشکلی مواجه نشوید و بتوانید به راحتی تمامی مواردف مورد نیاز خود را به کارشناسی فنی پاناسونیک اعلام کنید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.