دوره آموزش سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵      بازدید: 334 بار

دستگاه سانترال مانند تمامی سیستم های ارتباطی به دسته بندی های مختلفی تقسیم بندی می شود که هر کدام از این دسته بندی ها کاربران خاص خود را دارد و به بخشی از آنها خدمت رسانی می کند. تنوع در ارائه خدمات و همچنین در ویژگی هایی که در هر محصول وجود دارد باعث شده تا  افراد این نیاز را پیدا کنند که باید مورد آموزش قرار بگیرند تا بتوانند به بهترین شکل از این سیستم ها استفاده کنند. گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی پاناسونیک دوره آموزش سانترال را در تمامی ظرفیت ها و رده ها متناسب با نیاز کارمندان و شرکت ها قرار داده است. آشنایی به ویژگی ها و قابلیت های هر دستگاه از جمله مهم ترین نکاتی است که برای هر کاربر الزامی است تا بتواند به بهترین شکل از آن استفاده نماید.

دوره آموزش سانترال کم ظرفیت پر ظرفیت دیجیتال و تحت شبکه در نمایندگی پاناسونیک

دوره آموزش سانترال کم ظرفیت

دستگاه سانترال کم ظرفیت متناسب برای شرکت‌های کوچک است که نهایتا ۸ خط شهری و ۲۴ داخلی دارند. این مرکزتلفن در ۴ یا ۵ مدل ارائه می شود که برخی از آنها هم اکنون در حال تولید و برخی دیگر دیگر تولید نمی شوند. اما همچنان شرکت ها از این محصولات استفاده می کنند، به همین دلیل آشنایی کامل و یا آشنایی نسبی باعث می‌شود که بتوانند به بهترین شکل و با آشنایی با ویژگی های دستگاه از آن به خوبی استفاده کنند. در کلاس های یادگیری سانترال مواردی در مورد سخت افزار، نرم افزار و کدهای سانترال بیان می ‌شود که افراد می ‌توانند با حضور در این جلسات به راحتی دستگاه سانترال خود را برنامه ریزی کنند.

البته آموزش این دوره برای افرادی که تمایل به شروع کار در این زمینه را دارند نیز بسیار مفید است، زیرا می‌ توانند تمام نکات ریز و مهمی که در دستگاه سانترال کم ظرفیت وجود دارد را متوجه شده و کسب و کاری جدید برای خود ایجاد کنند.

دوره آموزش سانترال کم ظرفیت پر ظرفیت دیجیتال و تحت شبکه در نمایندگی پاناسونیک

دوره آموزش سانترال پر ظرفیت دیجیتال

شرکت های متوسط تا بزرگ از این سری استفاده می کنند البته این سری تفاوت بسیار بزرگی با سری تحت شبکه دارد و آن این است که به کاربر تا حدودی اجازه استفاده از اینترنت و سرویس‌های آن را می‌دهد اما به طور نه کامل!!! آموزش نحوه راه اندازی، برنامه ریزی، تنظیم داخلی یا نصب و برنامه ریزی کارت افزایشی سانترال و بسیاری از موارد دیگر در این جلسات در این دوره آموزشی بیان می شود. اگر مرکز تلفن شما در لیست زیر قرار دارد شما باید در این دوره آموزشی ثبت نام کنید تا بتوانید تمامی کارها و اموری که مربوط به برنامه ‌ریزی و تغییرات سانترال می باشد را اجرایی کنید…

  • KX-TDA30
  • KX-TDA100
  • KX-TDA100D
  • KX-TDA200
  • KX-TDA600

 

دوره آموزش سانترال تحت شبکه

امروزه استفاده از اینترنت و ویژگی ها و قابلیت هایی که این دنیای تکنولوژی به ما ارائه می شود از الزامات اصلی است. پاناسونیک نیز متناسب با این تکنولوژی پیشرفت کرده و دستگاه های سانترال بسیار پیشرفته ای را در این زمینه معرفی و روانه بازار نموده است. آشنایی، برنامه ریزی و اتصال دستگاه سانترال با دنیای تکنولوژی از جمله مواردی است که در این دوره به آنها اشاره می شود. برنامه ریزی خطوط شهری، برنامه ریزی خطوط داخلی، برنامه ریزی و اتصال دستگاه سانترال به اینترنت، امکان تعریف موبایل به عنوان داخلی، امکان استفاده از کامپیوتر به عنوان گوشی تلفن از ویژگی ها و اقداماتی است که در این دوره به آنها اشاره می شود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه آموزش و همچنین کسب اطلاعات دقیق تر در مورد تمامی دوره آموزش سانترال با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ نمایندگی پاناسونیک تماس حاصل کنید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید