خرید سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۸      بازدید: 332 بار

خرید سانترال یکی از مهمترین انتخاب هایی است که در یک شرکت صورت می گیرد. البته استخدام کارمند و دیگر موارد نیز اهمیت خاص خود را دارد اما در میان تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی و سیستم های ارتباطی، مرکز تلفنی هوشمند که بتواند به راحتی در تمام امور به شما کمک کنند اهمیت ویژه‌ای دارد به همین دلیل می‌ توان گفت که خرید سانترال پاناسونیک جزء ۵ مورد بسیار با اهمیت است. در این مقاله به بررسی مواردی خواهیم پرداخت که با تهیه لیستی بر این اساس شما به تنهایی خواهید فهمید که چه مدلی از این مرکز تلفن هوشمند برای شما مفید بوده و چگونه می توانید در کمترین زمان انتخابی بهینه و صحیح داشته باشید.

 

چه عواملی در خرید سانترال اهمیت دارند؟

  • وسعت شرکت، مجموعه و تعداد خطوط شهری
  • تعداد کارمندان و سطح کاربری هر فرد
  • استخدام کارمند در آینده
  • احتمال جابجایی محل شرکت
  • امکان تأسیس شعبه از دفتر در محل جغرافیایی دیگر
  • میزان تماس های ورودی و خروجی سانترال
  • نوع طبقه بندی شرکت برای راهنمایی صوتی فرد تماس گیرنده

 

وسعت شرکت، مجموعه و تعداد خطوط شهری

منظور از وسعت شرکت هم مساحتی است که شرکت شما در آن ثبت و مستقر است و همچنین تعداد کاربران و کارمندان است که در آن مجموعه فعالیت دارند. تعداد خطوط شهری مهمترین آیتم است که نوع دستگاه سانترال را بیان می کند. به این معنا که اگر شما تعداد خطوط ای داشته باشید که بسیار زیاد باشد قطعاً سانترال کم ظرفیت برای شما مناسب نخواهد بود. تعداد خطوط شهری و تعداد داخلی هایی که مد نظر دارید دو آیتم برای تعیین مدل دستگاه سانترال می باشد. نکته ای که در این مورد اهمیت دارد این است که در نوع کابل کشی و داکت کشی به چه ترتیب باشد.

خرید سانترال - خرید دستگاه سانترال پاناسونیک یکی از مهم ترین امور برای تجهیز شرکت میباشد

 

تعداد کارمندان نوع کاربری هر فرد

تعداد کاربران همان تعداد داخلی ها را مشخص می کند به این معنا که شما در این حالت مشخص می کنید که چه تعداد تلفن سانترال لازم دارید در این عنوان که بیان شده است که نوع کاربری هر فرد چیست توسط آن متوجه خواهید شد که برای هر فرد چه نوع گوشی باید تهیه شود به این معنا که از میان دسته ‌بندی ‌های موجود می توانید بهترین گوشی و با قیمتی مناسب برای افراد تهیه نمایید.

خرید سانترال - خرید دستگاه سانترال پاناسونیک یکی از مهم ترین امور برای تجهیز شرکت میباشد

 

استخدام کارمند در آینده

آینده نگری مهمترین اصل در هنگام خرید دستگاه سانترال است، زیرا شما باید تشخیص دهید که ممکن است در آینده حوزه کاری شما تا چه حد گسترش و یا کاهش یابد به همین دلیل توصیه می‌شود در نظر داشته باشید که مدلی که می خواهید تهیه کنید، چه ویژگی هایی دارد؟ امکان ارتقا در آن وجود دارد؟ این ارتقا مربوط به کارت خط شهری می شود؟ و یا فقط میتوانید ویژگی‌هایی مانند ویزا کارت داخلی و بسیاری دیگر از ویژگی های سانترال را کاهش و یا افزایش می دهد؟

خرید سانترال - خرید دستگاه سانترال پاناسونیک یکی از مهم ترین امور برای تجهیز شرکت میباشد

 

احتمال جابجایی محل شرکت

اگر در محلی استیجاری هستید این نکته را در نظر داشته باشید که دستگاه سانترال نیاز به کابل کشی و داکت کشی دارند به همین دلیل توصیه می‌شود اگر در محلی استیجاری هستید حتما با مالک مجموعه صحبت کرده و داکت کشی صحیح را داشته باشید درست است در آینده ای نزدیک باید نقل مکان کنید اما این کار سلامت دستگاه شما را حفظ خواهد کرد.

خرید سانترال - خرید دستگاه سانترال پاناسونیک یکی از مهم ترین امور برای تجهیز شرکت میباشد

 

امکان تأسیس شعبه از دفتر در محل جغرافیایی دیگر

در دنیای امروز دیگر مسافت ها هیچ معنایی ندارد به همین دلیل اکثر شرکت‌ ها تمایل دارند تا دفاتر کوچک در محل های گوناگون ثبت کنند و در آنجا مستقر شوند این استقرار تبعاتی به‌همراه دارد یکی از آنها سخت شدن امکان ارتباط است که دستگاه سانترال پاناسونیک تحت شبکه این سختی را از بین برده و امکان مکالمه آسان و رایگان را به کاربران خود هدیه می دهد.

خرید سانترال - خرید دستگاه سانترال پاناسونیک یکی از مهم ترین امور برای تجهیز شرکت میباشد

میزان تماس های ورودی و خروجی سانترال

میزان تماس های ورودی به شما کمک می کند تا متوجه شوید که چگونه می توانید چارت سازمانی خود را مشخص کنید. اگر تماس‌ های ورودی شما بسیار زیاد است حتماً باید از سیستم‌های ارتباطی نوین که توانایی کنترل و مدیریت تعداد تماس بالای در لحظه را داشته باشند استفاده کنید. کال سنتر پاناسونیک و سرویس دیزا این امکان را به شما می دهد دستگاه پردازنده صوتی یکی از این ویژگی ها و سیستم های ارتباطی کمکی است.

خرید سانترال - خرید دستگاه سانترال پاناسونیک یکی از مهم ترین امور برای تجهیز شرکت میباشد

 

نوع طبقه بندی شرکت برای راهنمایی صوتی فرد تماس گیرنده

پس از پاسخ دادن به سوالات فوق متوجه خواهید شد که چه مدلی از دستگاه های سانترال برای شما مناسب است به همین دلیل در این مرحله شما باید چارت دقیق کارمندان خود را بر روی کاغذ پیاده کنید. این پیاده سازی به شما کمک می کند تا تمامی واحد های سازمان را به صورت مشخص و مدون طبقه‌بندی کنید این ویژگی در راهنمایی صوتی فرد تماس گیرنده کمک بسیاری دارد در واقع شما با این امر تلفن گویای از سانترال خود را برنامه ریزی کرده اید

گروه فنی مهندسی ارتباط آمادگی دارد تا به کارمندان و صاحبان شرکت برای خرید سانترال و مشورت در این زمینه کمک کند شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شماست.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید