خروجی تلفن سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۸      بازدید: 298 بار

خروجی تلفن سانترال چیست؟ این سوال مهمترین سوالی است که در هنگام خرید تلفن سانترال و دستگاه سانترال باید به آن پاسخ داد. به این معنا که اگر کارایی این مرکزتلفن بر ما پوشیده باشد و نتوانیم به درستی و به راحتی آنچه را که می خواهیم را پیاده سازی کنیم باید به این سوال پاسخ داد. پس چرا باید دستگاه هوشمند پاناسونیک را تهیه نمود؟ اصلا علت خرید چیست و چرا؟

ورودی و خروجی تلفن سانترال چیست؟ چه ویژگی هایی دارد؟ چگونه می توان از آن استفاده کرد؟

 

ورودی و خروجی تلفن سانترال پاناسونیک

در تمامی مدل های این محصول مهم‌ ترین نکته‌ ای که اهمیت دارد وجود خطوط شهری است، به همین دلیل اولین ورودی و می ‌توان گفت شاید تنها ورودی که اهمیت دارد، خط شهری است. اهمیتی ندارد این خط شهری از چه نوع و مدلی می‌باشد خطوط شهری آنالوگ یا ۸ رقمی و یا خطوط شهری PRI یا ۴ و ۵ رقمی. با تهیه مناسب کارت و مرکز تلفن اصلی می توان از دو خط و نوع بیان شده به راحتی استفاده کرد. پس می ‌توان بیان نمود که با استفاده از ورودی که در این مرکز تلفن وجود دارد خروجی های مختلف را می توان انتظار داشت. خروجی آنالوگ، دیجیتال، هایبرید و تحت شبکه تمامی این خروجی ها با استفاده از هوشی که در مرکز تلفن سانترال وجود دارد مشخص شده و قابل استفاده است.

 

در واقع این سیستم هوشمند با پشتیبانی از ورودی هایی که دارد می تواند در این راه کارت هایی را قرار دهد که تماس گیرنده و کاربر را به استفاده راحت ‌تر مجهز کند و در نهایت خروجی تلفن سانترال مکالمه ای خواهد بود که شفافیت داشته و وضوح صدایی مثال ‌زدنی دارد. البته تمامی موارد بیان شده خروجی هایی هستند که بسته به مدل سانترال متفاوت است اما در نهایت ماهیت یکسان است.

 

ورودی و خروجی تلفن سانترال چیست؟ چه ویژگی هایی دارد؟ چگونه می توان از آن استفاده کرد؟

تجربه مکالمه‌ ای خاص در صورت نصب سانترال

با استفاده از ویژگی هایی که بر سر راه این مکالمه وجود دارد می توانید تجربه مکالمه خاص را داشته باشید به این معنا که خود همه چیز را فقط با یک انگشت و یک کلیک تنظیم کنید. برای انتقال مکالمه دیگر لازم نیست از سر میز خود بلند شده و جابجا شوید، دیگر لازم نیست تا برای دریافت پیغام فرد تماس گیرنده تمامی نکات را یادداشت کنید بلکه می‌ توانید آن را به صندوق پیغام گیر سانترال منتقل کنید و می توانید وضوح صدا و بلندی صدا را نیز به خود به تنهایی تنظیم کنید دیگر لازم نیست تا به خود خستگی دهید. تمامی موارد بیان شده و بسیاری دیگر از ویژگی هایی که وجود دارد همگی از مزایایی ویژه بوده که به آن خروجی تلفن سانترال نیز گفته می شود. در نهایت می توان گفت مدیریت و بهبود روند مکالمات دستاوردی بسیار مهم و عظیم است که به کاربران این مرکز تلفن هوشمند هدیه شده است.

 

تعداد ورودی و خروجی دستگاه سانترال پاناسونیک در مدل های مختلف

در جدول زیر بیان خواهیم کرد که هر دستگاه سانترال در هر ظرفیت در بیشترین حالت خود چگونه می توانند با استفاده از پشتیبانی از خطوط شهری مختلف خروجی هایی را به کاربران ارائه دهد که هر خروجی بسته به کیفیت و نوع تلفنی که استفاده می‌ کنند متفاوت خواهد بود.

ورودی و خروجی تلفن سانترال چیست؟ چه ویژگی هایی دارد؟ چگونه می توان از آن استفاده کرد؟

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید