خدمات پاناسونیک ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷      بازدید: 211 بار

خدمات پاناسونیک دراین مقاله قصد داریم تا هر آنچه که در گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی پاناسونیک انجام می شود را بیان نمائیم. خدمات به معنای فعالیت و کار است در واقع به هرگونه فعالیت یا مزیت گویند که از یک طرف به طرف دیگر ارائه می‌شود و لزوماً نامحسوس است و مالکیت چیزی را به دنبال ندارد. پاناسونیک نیز کمپانی فعال برای تولید سیستم های ارتباطی و صوتی و تصویری است، دستگاه سانترال یکی از تولیدات این مرکز است که برای استفاده از آن توسط کاربر باید مراحلی را جهت آماده سازی انجام داد، این امور توسط این واحد فنی به صورت کاملا تخصصی انجام می شود. در ادامه تمامی موارد خدمات پاناسونیک ارائه می شود…

خدمات پاناسونیک مانند کابل داکت سیم کشی و تعمیر سانترال و جا به جایی و برنامه ریزی سانترال

نصب سانترال پاناسونیک

برایپس از خرید دستگاه سانترال پاناسونیک اولین کار نصب سانترال است برای این منظور باید فضا را آماده سازی نمود. منظور از آماده سازی مهیا کردن شرایط برای بهترین استفاده از دستگاه است. به علت اینکه این مرکز تلفن مستقیما با هر فرد و کارمند در ارتباط است نوع کابل کشی و اتصال هر تلفن به مرکز اصلی اهمیت دارد. به همین منظور باید موارد زیر را به خوبی و درستی انجام داد. قبل از تمام آنها تهیه یک چارت کاری بسیار اهمیت دارد زیرا بر اساس آن تمامی سیم کشی ها انجام می شود.

 

داکت کشی سانترال

داکت در حقیقت یک کانال پلاستیکی درب دار است که برای محافظت و انتقال کابل ها (هر نوع سیم و کابلی) از ان استفاده می شود. با کمک داکت می توان یک مسیر اختصاصی برای یک سیم کشی خواص در محیط های مسقف ایجاد کرد. داکت در چندین سایز و طرح مختلف بنا بر نیاز های مختلف طراحی شده است. داکت ها را می توان در گوشه و سه کنج دیوار، در نزدیکی قرنیز و یا حتی به جای قرنیز نصب نمود، البته متدوال ترین آنها نصب در قرنیز است اما بسته به نوع و کار مجموعه متفاوت است و از هیچ قانون خاص پیروی نمی کند.

خدمات پاناسونیک مانند کابل داکت سیم کشی و تعمیر سانترال و جا به جایی و برنامه ریزی سانترال

کابل کشی سانترال

اگر دستگاه سانترال تحت شبکه IP باشد باید از کابل شبکه استفاده نمود، این کابل ها از تلفن سانترال IP تا دستگاه سانترال کشیده می شوند. می توان کابل ها را در سقف کاذب و یا از درون داکت گذر داد.

 

سیم کشی سانترال

تمامی تلفن ها برای استفاده نیازمند سیم تلفن هستند که بسته به مدل از سیم های دو زوجی و یا چهار زوجی استفاده می شود. با توجه به نوع گوشی تلفن سانترال باید از سیم خاص استفاده نمود که در حین استفاده از آن دچار مشکل نشد.

خدمات پاناسونیک مانند کابل داکت سیم کشی و تعمیر سانترال و جا به جایی و برنامه ریزی سانترال

تعمیرات سانترال

در صوت استفاده نا مناسب از این مرکز تلفن حساس، حتما به آن آسیب خواهید زد و ارجاع به یک مرکز تخصصی تعمیر سانترال اهمیت پیدا می کند.

 

جا به جایی سانترال

اکثر مجموعه ها اصولا به صورت استیجاری است و به صورت موقت در یک محیط ساکن هستند به همین دلیل جا به جا کردن دستگاه سانترال در سر موعد امری اجتناب ناپذیر است که این کار قواعد و دستور عمل های خاص خود را دارد.

خدمات پاناسونیک مانند کابل داکت سیم کشی و تعمیر سانترال و جا به جایی و برنامه ریزی سانترال

گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی رسمی پاناسونیک آماده ارائه خدمات پاناسونیک است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس حاصل کنید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید