خدمات سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲      بازدید: 369 بار

خدمات سانترال یکی از تخصصی ترین کارهایی است که توسط گروه فنی مهندسی ارتباط انجام می‌شود اما منظور از خدمات و منظور از سانترال چیست؟ تمام اموری که برای استفاده بهتر، راحت‌ تر، دقیق تر از یک محصول و یا تجهیزات باشد را خدمات می گویند. سانترال نیز مرکز تلفنی هوشمند است که با پشتیبانی از خطوط شهری و ارائه آنها به خطوط داخلی و کاربران امکان استفاده از برقراری تماس ایمن را ارائه می دهد.

 

خدمات سانترال

همانطور که قبلا هم بیان شده است سانترال پاناسونیک در ظرفیت های مختلفی تولید شده است و هر کاربر و مجموعه می‌ تواند متناسب با نیاز خود از این دستگاه استفاده کند و کارت افزایشی سانترال را تهیه نماید. متناسب با هر مجموعه که از کارت ها و قطعات مختلف استفاده می کند بدیهی است که برنامه ‌ریزی و خدمات ارائه شده برای آنها منحصر به فرد آن مجموعه است. البته که یکسری از موارد کاملاً مشترک و مشابه می باشد، مانند تنظیم ساعت سانترال که در صورت خرید سانترال یکی از عواملی است که حتما توسط تکنسین فنی گروه فنی مهندسی ارتباط و یا هر فرد دیگری در اولین مرتبه از برنامه ریزی انجام می شود.

از دیگر موارد مشابه مانند تنظیم داخلی ها، تنظیم دستگاه فکس، نصب کارت افزایشی و خیلی از موارد دیگر که مانند کابل کشی داکت کشی و سیم کشی مشابه است. اما قطعا در این تشابه، تفاوت هایی وجود دارد کیفیت کار و حتی کمیت کار برخی از افراد و تجهیزات متوسط استفاده می ‌کنند برخی از تجهیزاتی فوق حرفه ای استفاده می کنند این بسته به توان و قدرت در هزینه است. اما خدمات ارائه شده توسط گروه فنی مهندسی ارتباط هیچ گونه تفاوتی ندارد در تجهیزات و کابل کشی های ۱۰۰ متری همان گونه کار می کنیم که در کابل کشی های یک متری. کیفیت یکسان است کمیت متفاوت است.

 

انجام خدمات سانترال توسط کارشناس فنی با اعزام در محل | خدمات گوشی تلفن سانترال و دستگاه

خدمات فنی و تخصصی سانترال

خدمات سانترال شامل کابل کشی و کارهای فنی بیرون از سانترال است که توصیه می شود ابتدا محیط مورد نظر را به درستی آماده کرده و برای بازدید تکنسین و کارشناس فنی پاناسونیک مهیا باشد. تمیز بودن مجموعه یکی از مواردی است که توصیه می ‌شود حتما آنرا قبل از انجام امور فنی و خدماتی انجام دهید زیرا در صورت اتمام کار نتیجه کار دلخواهتان خواهد بود.

 

انجام خدمات سانترال

گروه فنی مهندسی ارتباط به صورت روزانه تاییدیه های متفاوت را ثبت می‌کند و بر اساس موقعیت جغرافیایی و توانایی هر کاربر و تکنسین آنها را بین افراد تقسیم می نماید برخی از کارها می تواند به صورت تک تکنسین باشد و برخی از کارها و انجام خدمات سانترال حتما به حضور دو یا سه کارشناس را نیازمند است. به همین دلیل توصیه می‌شود در هنگام ثبت درخواست و انجام خدمات سانترال حتما کار خود را به صورت کامل به کارشناس مربوطه به صورت تلفنی توضیح دهید تا در هنگام اعزام کارشناس دچار مشکل نشوید.

انجام خدمات سانترال توسط کارشناس فنی با اعزام در محل | خدمات گوشی تلفن سانترال و دستگاه

خدمات نصب سانترال

یکی از مهمترین خدماتی که ارائه می‌شود خدمات نصب سانترال است. نصب مهمترین کاری است که باید انجام شود چه نصب اولیه و چه نصب ثانویه و تغییرات برنامه ریزی های موجود در آن. اهمیت و حساسیت کار بالاست نیاز به دانش فنی قطعاً وجود دارد هر کسی نمی‌تواند به راحتی و با فشردن چند کلید به راحتی بتواند این کار را انجام دهد کدهای سانترال مانند یک کلاف به همدیگر تنیده شده‌اند و مستقیماً با هم در ارتباط هستند. هر دستگاه دارای کارایی متفاوت است به همین دلیل توصیه می شود هر چه مدل دستگاه شما به روز تر و آپدیت شده تر باشد از دست زدن و دستکاری آن جلوگیری کنید. در غیر این صورت نیازمند گرفتن خدمات از واحد تعمیرات سانترال خواهید شد.

 

برای ثبت خدمات سانترال و انجام آنها توسط گروه فنی مهندسی ارتباط می توانید با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس بگیرید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید