جابه جایی سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱      بازدید: 326 بار

یکی از مواردی که همه روزه گروه فنی مهندسی ارتباط خدماتی در این زمینه به مشتریان خود خدمات می دهد جابه جایی سانترال است. جابجایی دستگاه سانترال معانی مختلفی دارد که هر کدام از آنها با روندی خاص آغاز و پایان می یابند. در متن ذیل به توضیح برخی از کارهایی که در این زمینه توسط نمایندگی پاناسونیک صورت می پذیرد خواهیم پرداخت. همراه ما باشید…

 

جابجایی تلفن سانترال

 

یکی از ابتدایی ترین حالات، جابه جا کردن تلفن سانترال است، دستگاه سانترال در ظرفیت هایی گوناگونی است و به همین علت هر تلفن در کارتی خاص و با سیم کشی خاص خود در محل مورد نظر قرار گرفته است و در صورت نیاز به جابه جا کردن محل استفاده حتما باید سیم کشی و دیگر موارد مهم را برای انتقال فراهم نمود. به طور مثال تصور کنید دو میز وجود دارد که یکی از گوشی ها، تلفن سانترال دیجیتال KX-DT333 است و یکی دیگر از میز ها تلفن آنالوگ KX-TS500MX است. همانطور که از اسم مدل ها نیز انتظار می روند حتما برای این انتقال، مهیا کردن سیم کشی الزامیست.

 

جابجایی دستگاه فکس در سانترال

 

دستگاه فکس به عنوان یک داخلی آنالوگ در دستگاه سانترال تعریف شده است و به همین علت جابجایی آن بسیار آسان است و حتی خود کاربر نیز می تواند به راحتی با خرید سیم تلفن به متراژ مورد نظر این جابه جایی را صورت دهد به شرط آنکه دقت کند تا سوکت را در کارت سانترال به درستی و با دقت اتصال دهد تا سیستم دچار اختلال نشود و در صورت ارسال تماس به فکس، مجموعه با مشکل مواجه نگردد.

انجام کلیه خدمات در زمینه جابه جایی سانترال و تلفن سانترال توسط گروه فنی مهندسی ارتباط

جا به جا کردن دستگاه سانترال

 

جا به جا کردن دستگاه سانترال یکی از تخصصی ترین مواردی است که باید حتما توسط کارشناس فنی پاناسونیک انجام شود. تهیه نقشه از تک به تک داخلی ها از مبدا تا مقصد اولین کار است، سپس ثبت شماره هر داخلی و تلفن شخص (به دلیل آنکه ممکن است هر فرد تنظیمات خاص خود را در تلفن سانترال ثبت و اجرا کرده باشد). خاموش کردن دستگاه، ثبت، مدیریت و جمع آوری تمام خطوط شهری و در صورت تائید از طرف کارفرما انتقال آنها به جعبه تقسیم و پست مخابراتی برای سلامت نگهداشتن سیم ها. در نهایت انتقال و نصب سانترال و اتصال مجدد به دیوار، روشن نمودن سیستم، کابل کشی داکت کشی در صورت آماده نبودن محیط، اتصال گوشی ها و در نهایت اتمام پروژه و تحویل کامل کار به کارفرما.

 

تمامی موارد بیان شده توسط گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی پاناسونیک صورت می گیرد و برای ثبت درخواست خود می توانید با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس حاصل کنید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید

 • ترقی جو پاسخ

  فکس مودم روهم شما ردیف می کنید؟;

  • شیوا فقیه نژاد پاسخ

   برای این موضوع با همکاران بنده تمای بگیرید حتما در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد و یا کارشناس اعزام خواهد شد. ۸۸۹۴۱۰۰۰ این شماره تماس شرکت است برای ثبت درخواست شما

 • بهبود داریانی پاسخ

  سلام میخوام یک خط را از سانترال خارج کنم و به مودم وصل کنم و دوباره از یک سمت دیگه به سانترال وصل بشه میتونید انجام بدید؟

  • شیوا فقیه نژاد پاسخ

   سلام بله این مورد در کمترین زمان توسط کارشناسان فنی پاناسونیک انجام می شود. با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس بگیرید و درخواست خود را توسط همکاران بنده ثبت نمایید

 • احمدحسینی پاسخ

  برای جابجایی سانترال در یک ساختمان از یک طبقه به طبقه دیگه همکارانتون میتونند تشریف بیارند؟

  • شیوا فقیه نژاد پاسخ

   بله حتما. با همکاران بنده در واحد خدمات سانترال با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس حاصل کنید.