آموزش سانترال دوره خصوصی پیشرفته ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷      بازدید: 946 بار

دستگاه سانترال یک مرکز تلفن بسیار هوشمند است که خطوط شهری را مدیریت می‌ کند و با بهینه سازی آنها بر اساس نیاز و خواسته ما، به کاربران اجازه استفاده از خطوط شهری را می دهد. برای اینکه بتوانیم بهینه ‌سازی سانترال را انجام دهیم و برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم آموزش سانترال از نکاتی است که بسیار اهمیت پیدا می‌کند و و دانش در این زمینه بسیار احساس می شود. گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی پاناسونیک برگزار کننده جلسات آموزش سانترال دوره خصوصی پیشرفته به صورت کاملاً حرفه ای بوده و به آموزش تخصصی به علاقمندان این سیستم های ارتباطی ارائه می کند.

آموزش سانترال دوره خصوصی پیشرفته - آموزش برنامه ریزی تمامی دستگاه سانترال پاناسونیک
شروع کلاس آموزش سانترال دوره خصوصی پیشرفته از هر زمانی که شما بخواهید…

گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی پاناسونیک برگزار کننده کلاس هایی است که در آن دستگاه سانترال در تمامی رده ها و ظرفیت ها آموزش داده می شود و شما می توانید بر اساس نوع و خواسته خود هر کدام را که نیاز دارید آموزش ببینید.

آموزش دستگاه سانترال کم ظرفیت

آموزش دستگاه سانترال پرظرفیت دیجیتال

آموزش دستگاه سانترال پرظرفیت تحت شبکه

 • سانترال KX-TDE100
 • سانترال KX-TDE200
 • سانترال KX-TDE600
 • سانترال KX-HTS32
 • سانترال KX-NCP500
 • سانترال KX-NCP1000
 • سانترال KX-NS500
 • سانترال KX-NS700
 • سانترال KX-NS1000
 • سانترال KX-NS300

آموزش دستگاه پردازنده صوتی سانترال

 • دستگاه پردازنده صوتی KX-TVM50
 • دستگاه پردازنده صوتی KX-TVM200

آموزش سانترال دوره خصوصی پیشرفته - آموزش برنامه ریزی تمامی دستگاه سانترال پاناسونیک
تمامی دروس بر پایه علم روز بوده، ذکر نکات و ظرافت های این کار به همراه تمرین و آموزش بر روی دستگاه اصلی از ویژگی های این جلسات است که پس از اتمام کلاس ها شما را تبدیل به یک کارشناس فنی خواهد نمود و می توانید به صورت یک کارشناس فنی پاناسونیک استخدام شوید.

محمد رمضانی مدرس دوره آموزشی دستگاه سانترال

مهندس محمد رمضانی یکی از افراد با تجربه در این زمینه است که توانسته با آشنایی کاملی که نسبت به تمامی دستگاه های سانترال پاناسونیک و دیگر برندها دارد، اطلاعات جامع و کاربردی را به هنرجویان خود ارائه دهد. آشنایی با سیستم های آنالوگ، دیجیتال و تحت شبکه، تسلط بر سرویس VOIP و پروتکل های SIP باعث افزایش جذابیت کلاس ها شده و هنرجویان می توانند پاسخ تمامی سوالات خود را به راحتی دریافت کنند.

آموزش سانترال دوره خصوصی پیشرفته - آموزش برنامه ریزی تمامی دستگاه سانترال پاناسونیک
علاقه به آموزش دیگران و افزایش آگاهی آنها، از دلایلی است که باعث شده تا دوره های تخصصی آموزش سانترال را به صورت پیشرفته برگزار کند. این کلاس ها به صورت خصوصی و عمومی برگزار خواهد شد و او با صبر و شکیبایی که دارد توانسته افراد زیادی را در این زمینه آموزش داده و با آنها به صورت مستمر در ارتباط باشد و سوالات آنها را پاسخ دهد.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید در تمامی کلاس ها دستگاه های سانترال به صورت فیزیکی حضور داشته و نحوه برنامه ریزی آنها از طریق گوشی تلفن و نرم افزار پاناسونیک آموزش داده می شود. همچنین آشنایی با کارت های افزایشی سانترال از دیگر نکاتی است که مدرس مهندس محمد رمضانی در تمامی دوره ها به هنرجویان خود ارائه می ‌کنند. تمرین مستمر در این زمینه در کلاس ها با حضور مدرس یکی از نکاتی است که مهندس محمد رمضانی بر آن تاکید داشته و همواره در تمامی جلسات خود اجرایی می‌ کند.

آموزش سانترال دوره خصوصی پیشرفته - آموزش برنامه ریزی تمامی دستگاه سانترال پاناسونیک

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در کلاس های آموزش سانترال می توانید با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس حاصل کنید و تمایل خود را برای ثبت نام در کلاس های آموزش سانترال دوره خصوصی پیشرفته اعلام کنید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید

 • ا.بخشي پاسخ

  با سلام
  آیا در پیام رسان ایرانی مانند سروش هم حضور دارید ؟

  • شیوا فقیه نژاد پاسخ

   سلام خیر متاسفانه