کارت VOIP سانترال KX-TDE0110 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: سه‌شنبه 11 سپتامبر 2018 - 20:40      بازدید: 487 بار

برقراری تماس اینترنتی و استفاده از تکنولوژی روز یکی از امکاناتی است که کمپانی پاناسونیک برای کاربران خود در نظر گرفته است. دستگاه سانترال خود را می توانید به روز رسانی کنید و پس از به روز رسانی و تهیه کارت ارتقا و افزایشی سانترال می توانید از این قابلیت استفاده کنید. یکی از این کارت ها که امکان برقراری تماس اینترنتی را به دستگاه سانترال به کاربران دستگاه سانترال KX-TDE100 می‌دهد کارت VOIP سانترال KX-TDE0110 می باشد. این کارت در حالت اولیه دارای ظرفیتی برابر ۸ داخلی تحت شبکه می باشد که چهار خط ارتباطی به بیرون و ۱۰ داخلی نرم ‌افزار CA را برای کاربر خود فراهم می‌کند. البته این کارت ظرفیتی برابر ۱۶ داخلی VOIP را به کاربران ارائه می دهد که ۸ عدد آن به وسیله برنامه ریزی اولیه پس از خرید و نصب کارت افزایشی سانترال فعال می شود اما ۸ عدد باقی مانده توسط کد لایسنس برقرار می شود.

کارت VOIP سانترال KX-TDE0110 - کارت ویپ پاناسونیک - کارت افزایشی دستگاه سانترال

 

 

معرفی کارت VOIP سانترال KX-TDE0110

این کارت بر روی کارت ام پی آر دستگاه سانترال نصب می شود. بدین معنا که یک اسلات از دستگاه سانترال را به خود اختصاص می دهد و البته می توانید در کنار کارت مذکور یک کارت دیگر نیز نصب راه‌اندازی کنید. ظرفیت ۴ عددی IP GATEWAY ظرفیت ۸ عددی IP EXTENTION و امکان استفاده از تلفن IP پاناسونیک مانند تلفن سانترال NT321 از قابلیت هایی است که پس از نصب و راه اندازی کارت مذکور در دستگاه سانترال امکان ‌پذیر می‌ شود. البته اولین و مهمترین ویژگی که این کارت افزایشی به کاربران سانترال هدیه می‌دهد امکان ارتباط بین دو و یا چند مرکز تلفن از طریق شبکه و اینترنت است. بدین معنا که شما می توانید با استفاده از این کارت و نصب آن به کمک آی پی های اینترنتی مشخص تمامی ارتباط را در هر جای دنیا برقرار سازید.

کارت VOIP سانترال KX-TDE0110 - کارت ویپ پاناسونیک - کارت افزایشی دستگاه سانترال

در نهایت با راه اندازی و استفاده از تمام موارد بیان شده می ‌توانید با خرید کارت VOIP سانترال KX-TDE0110 و هزینه‌ای بسیار اندک و آبونمان ماهیانه اینترنت بتوانید در هر جای دنیا به صورت کاملا رایگان به مکالمه بپردازید البته این نکته الزامی است که دستگاه ها با یکدیگر ست و هماهنگ شده باشند در غیر این صورت امکان برقراری این مکالمه وجود ندارد

 

برای استفاده از ویژگی فراتر از سیستم ویپ باید از پروتکل سیپ یا SIP استفاده کنیم. این پروتکل به کاربران دستگاه سانترال این اجازه را می دهد تا با هر سیستم الکترونیکی مانند کامپیوتر تلفن موبایل و نظیر این بتوانند از قابلیت های دستگاه سانترال استفاده کنند و تمام دستگاه‌های مورد بحث را به صورت داخلی در دستگاه سانترال معرفی کنند. این نکته الزامی است که بدانیم کارت VOIP سانترال KX-TDE0110 بر روی سانترال TDE100 و TDE200 و TDE600 قابلیت نصب و راه اندازی دارد.

 

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.