کارت منشی سانترال KX-TDA0191 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲      بازدید: 312 بار

همواره یکی از دغدغه هایی که برای کاربران دستگاه سانترال وجود دارد این است که در کمترین فضا بیشترین کارت را نصب کرده و بتوان بهترین استفاده را از تجهیزات موجود برد. پاناسونیک توانست این کار را برای سرویس منشی تلفنی خود فعال سازی کند به من به این معنا که توانست با طراحی کارت اپشن سانترال ۱۹۰ بتوانند بستری را فراهم کند تا کاربران سانترال بسته به نیاز خود از کارت های موجود KX-TDA0191 و KX-TDA0192 استفاده کنند. کارت منشی سانترال KX-TDA0191 می‌تواند در حالت اولیه و نصب بر روی کارت منشی تلفنی ۴ تماس در لحظه را پشتیبانی کند به این معنا که در صورت دریافت تماس در یک ثانیه با ۴ خط شهری پیغام دیزا برای هر چهار تماس پخش خواهد شد.

کارت منشی سانترال KX-TDA0191 - کارت تلفن گویا - کارت دیزا - کارت منشی تلفنی 4 کانال

بررسی ویژگی های کارت منشی سانترال KX-TDA0191

این کارت دیزا ظرفیت فعال سازی ۴ کانال را دارد بدین معنا که شما با ضبط پیغام منشی تلفنی می توانید ۴ تماس در هر لحظه را مدیریت کنید و با معرفی واحدهای مختلف مجموعه خود بهترین راهنمایی برای کاربر داشته باشید تا فرد بتواند در کمترین زمان به واحد مربوطه خود متصل شود. کارت منشی سانترال KX-TDA0191 بر روی کارت اصلی تلفن گویا آپشن ۱۹۰ متصل می شود در واقع پایه های طلایی رنگ برای همین منظور در کارت مادر طراحی شده است. شما می توانید تا سه کارت افزایشی دستگاه سانترال پاناسونیک را بر روی این کارت آپشن دیزا نصب و راه اندازی کنید.

کارت منشی سانترال KX-TDA0191 - کارت تلفن گویا - کارت دیزا - کارت منشی تلفنی 4 کانال

نحوه ضبط صدای منشی تلفن پاناسونیک

برای این منظور راه‌های بسیار مختلفی وجود دارد و هر کاربر متناسب با نیاز خود و سلیقه خود از این روش‌ها استفاده می‌کنند البته این نکته ضرورت دارد که میزان تنوع در سری پر ظرفیت بیشتر از سری کم ظرفیت است. یکی از این روش‌ها این است که شما بتوانید با ضبط صدای مورد نظر خود در یک فایل صوتی آن را در نرم افزار پاناسونیک خود کپی کرده و از آن استفاده کنید راه دیگر ضبط پیغام به صورت همان لحظه در موقعیت است با استفاده از تلفن سانترال. این دو روش پر کاربرد ترین روش های موجود می باشد. آگاهی کامل نسبت به نرم افزار و تنظیمات دیزا یکی از مهمترین آپشن هایی می باشد که برای تنظیمات منشی تلفن گویا اهمیت دارد.

همان طورکه برای راه اندازی منشی تلفنی نیازمند این هستیم که فردی آگاه برای شما تمامی روند را به درستی انجام دهد برای حذف صدای منشی تلفن پاناسونیک نیز به همان فرد نیازمند هستید، زیرا در صورت برخورد اشتباه و یا فشردن کلید اضافه ممکن است تمامی برنامه ریزی سانترال بر هم خورده و دستگاه دچار آسیب شود البته منظور از آسیب، آسیب نرم افزاری است نه سخت افزاری.

 

قیمت کارت منشی سانترال KX-TDA0191

با توجه به نوسانات بازار نمی‌توان قیمت مشخص و فیکس برای کارت منشی سانترال KX-TDA0191 در نظر گرفت. به همین دلیل توصیه می‌شود برای تهیه کارت دیزا با ظرفیت ۴ کانال مدل ۱۹۱ با واحد فروش پاناسونیک تماس حاصل کنید.

کارت منشی سانترال KX-TDA0191 - کارت تلفن گویا - کارت دیزا - کارت منشی تلفنی 4 کانال

کارت دیزا دست دوم

با توجه به شرایط اقتصادی در حال حاضر برای بسیاری از شرکت ها امکان خرید کالاهایی به صورت نو و دست اول وجود ندارد. به همین دلیل مدیران شرکت ‌ها تا جایی که امکان دارد تلاش دارند محصولات اقتصادی‌ تر را تهیه کند. نمود این جمله را می توانید در لیست خرید هر شرکت مشاهده کنید و کارت دیزا و خود دستگاه اصلی و تلفن های آن یکی از تجهیزاتی است که در این دسته بندی قرار می گیرد اما توصیه می‌شود برای خرید کارت دیزا دست دوم حتما از محلی اقدام کنید که کارت ضمانت به شما اعطا می کنند و یا در غیر اینصورت تضمین نماید که این کالا برای مدتی مشخص بسیار سالم خواهد بود و دچار اشکال نخواهد شد. زیرا ممکن است این تجهیزات به علت حساسیت زیادی که دارند دارای سوختگی بر روی برد باشند که این سوختگی را هر فردی متوجه نخواهد شد.

کارت منشی سانترال KX-TDA0191 - کارت تلفن گویا - کارت دیزا - کارت منشی تلفنی 4 کانال

 

در واقع کارت منشی سانترال KX-TDA0191 را می توان شاهرگ اصلی دستگاه سانترال معرفی کرد. زیرا نمود کرامت مشتری و توجه به آن را می توانید در این روند مشاهده کنید، راهنمای صوتی یا تلفن گویا سانترال بهترین روش برای معرفی آسان و سریع واحدهای مختلف شرکت شما به تماس گیرنده است و این مهم است که فرد بتوانند در کمترین زمان با واحد مرتبط خود تماس حاصل کنند. طولانی بودن مدت پیغام دیزا یکی از بدترین و پر اشکال ترین ایراد هایی است که می توان به مجموعه‌ ای گرفت که دارای این ویژگی می باشد زیرا در طولانی مدت فرد برقراری تماس را به کل از دست خواهد داد.

 

نصب کارت منشی سانترال KX-TDA0191

این کارت دیزا پاناسونیک مانند دیگر کارت افزایشی سانترال نیازمند این است که شما دستگاه را خاموش کنید. در برخی از مدل‌ها این نکته اهمیت دارد که شما آن را بر روی اسلات خالی نصب کنید اما در این چنین کارت هایی این امکان فراهم نیست و شما باید آن را بر روی کارت اصلی و پایه متصل کنید کارت VOIP و کارت دیزا نمونه ای از این تجهیزات هستند.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید