معرفی کارت تلفن گویا KX-TDA0190 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۹      بازدید: 266 بار

دستگاه سانترال پاناسونیک ویژگی های بسیاری را به کاربران خود هدیه کرده است از جمله مهم ترین و پر استفاده شونده ترین ویژگی، تلفن گویا سانترال است که به دیزا سانترال و منشی تلفنی نیز شهرت دارد. همان طور که می دانید تمامی ویژگی و قابلیت های دستگاه سانترال با نصب کارت افزایشی فعال سازی می شوند و یا در برخی مدل ها با خرید کد لایسنس آغاز به کار می کنند اما تعداد کارت های دستگاه سانترال بسیار فراوان است و هر کار مشخصات خاص خود را دارد. در این مقاله آموزشی به معرفی کارت تلفن گویا KX-TDA0190 خواهیم پرداخت.

 

معرفی کارت تلفن گویا KX-TDA0190

این کارت به کارت آپشن نیز معروف است زیرا پایه و بیسی را فراهم می کند تا بتوانید با استفاده بهینه از فضا چندین کارت دیگر را نیز بر روی آن نصب کنید و ظرفیت سانترال را افزایش دهید. امکان نصب ۳ کارت بر روی TDA0190 موجب کاهش اسلات های اشغالی در دستگاه سانترال پر ظرفیت می شود. این کارت در حالت اولیه و عادی هیچ کاربردی ندارد و فقط امکانی را برای نصب کارت بیشتر را فراهم می کند.

معرفی کارت تلفن گویا KX-TDA0190 کارت دیزا منشی تلفنی دستگاه سانترال

کارت منشی سانترال

کارت TDA0190 را به کارت منشی سانترال نیز می شناسند و با این نام نیز خطاب می کنند، این کارت در سانترال کم ظرفیت مانند سانترال ۳ به ۸ و یا همان KX-TES824 کارایی ندارد و فقط در سری پر ظرفیت دیجیتال و تحت شبکه مانند مدل های زیر قابلیت اتصال و کار دارد.

 

نحوه نصب کارت افزایشی سانترال تلفن گویا

این کارت باید حتما در هنگامی که دستگاه خاموش است به مرکز تلفن متصل شود و در صورت روشن بودن دستگاه حتما دچار نوسانات برق خواهد شد و آسیب خواهد دید. این کارت مانند دیگر کارت ها بسیار حساس است و توصیه می شود تا با دقت بسیار زیاد آن را نصب نمود. چیپ های کوچک موجود بر روی برد امکان آسیب دیدن دارند.

 

قیمت کارت دیزا سانترال پاناسونیک

با توجه به نوسانات بازار نمی توان قیمت کارت سانترال پاناسونیک را به درستی و یک قیمت واحد اعلام نمود برای این منظور با واحد فروش نمایندگی پاناسونیک تماس حاصل کنید.

هم چنین برای مشاهده اطلاعات تکمیلی در مورد کارت تلفن گویا سانترال KX-TDA0190 می توانید به صفحه فروشگاه مراجعه نمائید و یا بر روی همین کلمه آبی رنگ کلیک نمائید.

 

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید