شناخت کارت دیزا ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: چهارشنبه 27 آوریل 2016 - 16:20      بازدید: 2259 بار

نام دیگر کارت دیزا، اپراتور گویا یا منشی تلفنی می باشد و کار آن ارائه یک سری اطلاعات شرکتی مثل اعلام شماره داخلی ها به تماس گیرنده است. به طور مثال شاید توجه کرده باشید هنگامی که با برخی شرکت ها تماس می گیرید پیغامی به شما خوش آمد می گوید و نام داخلی ها را بیان می کند، مثلا می گوید با سلام شما با شرکت “ایران تهران” تماس گرفتید برای ارتباط با دپارتمان فروش عدد یک، دپارتمان خدمات پس از فروش عدد دو، و… این صدا از پیش صبط شده همان منشی تلفنی خودکار دستگاه سانترال پاناسونیک است که با یکبار برنامه ریزی برای تمامی تماس ها پخش خواهد شد.

 

برای مطالعه مقاله روش ضبط صدای سانترال بر روی همان عبارک کلیک کنید.

 

کارت دیزا

 

ویژگی های استفاده از کارت دیزا

  • زمانی که شخصی با شماره شرکتی شما تماس می گیرد و پیغامی توسط کارت دیزا برایش پخش می شود، باعث می شود که فرد راحت تر به داخلی مورد نظر متصل شده و رضایت بیشتری در این خصوص داشته باشد.
  • نیاز به نیروی انسانی متعدد را برای پاسخگویی به تلفن ها حذف کرده که در پی آن هزینه مربوطه به بهره گیری از نیروی انسانی کاهش پیدا می کند.
  • فرد تماس گیرنده با شماره های شرکتی با راهنمایی های اوپراتور گویا، سریع تر به داخلی مورد نظر متصل می شود. پس در زمان فرد تماس گیرنده هم صرفه جویی شده است.

 

دیگر آموزش های ما را دنبال نمایید…

 

تفاوت کارت دیزا در دستگاه سانترال کم ظرفیت و  پرظرفیت

در دستگاه های سانترال کم ظرفیت به طور پیش فرض یک دیزا همراه با یک کانال لحاظ گردیده اما در شرکت هایی که تعداد تماس بالا می باشد، کارت دیزا دیگری در دستگاه سانترال نصب می کنند و ترافیک تماس را ارتقا می دهند. استعداد دستگاه های سانترال کم ظرفیت برای کارت دیزا، بیش از ۲ کانال نیست و این در حالی است که در دستگاه های سانترال پرظرفیت به طور پیش فرض دو دیزا تعبیه شده است که امکان افزایش ترافیک مکالمات تا ۱۲ تماس در لحظه را دارا هستند.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید

  • شجاعی پاسخ

    چه جالب ممنون