کارت داخلی آنالوگ KX-NS5174 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۳      بازدید: 119 بار

کارت داخلی آنالوگ KX-NS5174 به شما اجازه می دهد تا بتوانید ۱۶ پورت داخلی آنالوگ را در دستگاه سانترال سری NS تعریف کنید و از آن ها استفاده کنید این تلفن ها می توانند رومیزی، بی سیم و یا با سیم باشد. برند این گوشی ها اهمیتی ندارد بلکه می‌تواند از هر برندی حتی غیر از پاناسونیک استفاده نمود. دستگاه سانترال NS500 و NS700 می ‌تواند نهایتاً ۴ کارت را در کابین افزایشی خود نصب و راه‌ اندازی کند. دستگاه سانترال KX-NS500 در حالت اولیه ۱۶ خط داخلی آنالوگ را پشتیبانی می کند که می ‌توان با افزودن کارت داخلی KX-NS5174 آن را به ۳۲ کانال افزایش داد.

کارت داخلی آنالوگ KX-NS5174 - کارت داخلی 16 پورتی آنالوگ MCSLC16
ویژگی های کارت داخلی آنالوگ KX-NS5174

کارت افزایشی سانترال سری NS به شما اجازه می دهد تا بتوانید ۱۶ تلفن آنالوگ را که می توان از هر برندی و هر مدلی باشد استفاده کنید. امکان مشاهده شماره فرد تماس گیرنده یا کالر آیدی از ویژگی هایی است که بر روی این کارت داخلی وجود دارد و دیگر نیازی به تهیه کارت کالر آیدی به صورت جداگانه نیست. این کارت در اختصار MCSLC16 نام گذاری می شود که می توانید برای صحت اصلی بودن در هنگام خرید کارت داخلی سانترال با مشاهده این نام بر روی کارت است، اطمینان حاصل کنید.

همچنین این کارت سازگاری کامل با سرویس دیزا یا تلفن گویا را دارد که قابلیت پخش پیغام در حالت انتظار را نام برد. وجود چهار محفظه برای معرفی داخلی ها است که با استفاده از کابل RJ-45 می توانید در دستگاه نصب و راه اندازی کنید. با استفاده از کابل های چند زوجی می توانید در مصرف کابل نیز صرفه جویی کنید، زیرا می توانید هم این کابل ها را برای خطوط داخلی آنالوگ و هم برای خطوط داخلی دیجیتال استفاده شود.

 

کارت داخلی آنالوگ KX-NS5174 - کارت داخلی 16 پورتی آنالوگ MCSLC16

ظاهر این کار با دیگر محصولات پاناسونیک متفاوت است بلکه عرض کمتر و طول بیشتری دارد. در سری های قبلی ظاهر بسیار متفاوت بود به این علت که دستگاه های سانترال به صورت ایستاده عرضه می ‌شدند اما در سری NS ظاهر متفاوت شد و حالت خوابیده و ارتفاع کمتر باعث شد که نوع کارت ها نیز ظاهری متفاوت داشته باشند.

قیمت کارت افزایشی سانترال پاناسونیک

کارت افزایشی یا ارتقاء پاناسونیک می تواند هم به صورت دست اول یا نو و هم به صورت استوک و دست دوم آن را تهیه شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و اطلاع از قیمت ها با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس حاصل کنید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید