کارت خط داخلی KX-TDA1178 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵      بازدید: 233 بار

دستگاه سانترال KX-TDA100D شگفتی ساز زمان خود بود زیرا به کاربران خود امکاناتی فوق العاده می داد که افراد و سازمان ها می توانستند با استفاده از آن ویژگی های بسیاری را فعال سازی کنند. یکی از این امکانات در نظر گرفتن ظرفیت بیشتر برای تعریف و ثبت خط داخلی و حتی خط شهری بود. اضافه کردن فضا جهت نصب کارت افزایشی بیشتر به همراه افزایش ظرفیت کارت ها دو عملکرد مثبت نسبت به دستگاه سانترال KX-TDA100 بود. کارت خط داخلی KX-TDA1178 با ظرفیت تعریف ۲۴ داخلی این امکان را به کاربران خود می دهد که بتوانند ۲۴ گوشی تلفن ساده مانند تلفن بیسیم را مورد استفاده قرار دهند.

 

کارت خط داخلی KX-TDA1178 با ظرفیت 24 داخلی آنالوگ مختص دستگاه سانترال tda100
ویژگی های کارت خط داخلی KX-TDA1178

همانطور که بیان شد ظرفیت این کارت ۲۴ داخلی آنالوگ است که می توانید بسته به سمت هر فرد و شرایط موجود از میان دو دسته بندی گوشی ساده رومیزی و تلفن بیسیم یک نمونه را انتخاب کنند. این کارت افزایشی سانترال فقط برای دستگاه سانترال KX-TDA100D طراحی شده است و در صورتی که به یک مرکزتلفن دیگر متصل شود امکان استفاده را نمی دهد به گونه ای که حتی در مدل هایی که پس از این محصول طراحی شد نیز امکان استفاده از این کارت داخلی آنالوگ وجود ندارد. شاید این عمل را بتوان یک نکته ای کم اهمیت دانست که تاثیر بسزایی در انتخاب کارت انتخابی ندارد.

 

کارت خط داخلی KX-TDA1178 با ظرفیت 24 داخلی آنالوگ مختص دستگاه سانترال tda100

 

وجود کالر آیدی پیش فرض از دیگر ویژگی های بارزی است که موجب شده است در هنگام دریافت تماس، شماره را مشاهده کنید البته این نکته درصورتی است که تلفن دارای صفحه نمایشگر باشد.

 

کارت خط داخلی KX-TDA1178 با ظرفیت 24 داخلی آنالوگ مختص دستگاه سانترال tda100

 

نصب کارت داخلی آنالوگ با ظرفیت ۲۴ داخلی

برای نصب کارت خط داخلی KX-TDA1178 ابتدا باید دستگاه سانترال را خاموش نموده و ارتباط آن را به طور کل با برق شهری قطع نمائید. پس از این مرحله می توانید با باز کردن درب مرکزتلفن کارت را در اسلات مورد نظر نصب کنید. پس از نصب سخت افزاری اینک نوبت نصب نرم افزاری کارت افزایشی داخلی است که باید سانترال را به کامپیوتر متصل نمود و از طریق نرم افزار پاناسونیک آن را متناسب با نیاز خود برنامه ریزی کنید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید