کارت خط داخلی سانترال KX-TDA0177 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۹      بازدید: 189 بار

یکی از ویژگی هایی که در تمامی مراکز تلفن پاناسونیک مشترک است امکان استفاده از تلفن آنالوگ یا تلفن معمولی پاناسونیک می باشد. این دست از تلفن ها را در بسته بزرگتری با نام تلفن رومیزی پاناسونیک جای گذاری می کنیم و می توانیم آنها را یکی از پرمصرف ترین و پرکاربردترین تلفن های پاناسونیک بنامیم، زیرا قیمت مناسب این محصولات باعث شده است که بتوان در هر شرکتی از آنها استفاده کرد. کارت خط داخلی سانترال KX-TDA0177 به کاربران دستگاه سانترال این اجازه را می‌دهد تا بتوانند با نصب راه اندازی این کارت مورد بحث تمامی تلفن های رومیزی معمولی آنالوگ را در دستگاه سانترال خود تعریف کنند.

 

معرفی کارت خط داخلی سانترال KX-TDA0177 - کارت افزایشی سانترال پاناسونیک

معرفی کارت خط داخلی سانترال KX-TDA0177

این کارت خط داخلی پاناسونیک ۱ اسلات از جعبه را برای خود نیاز دارد و در آن جای گذاری می شود. پس از نصب سخت افزاری با استفاده از کابل آمفونل شما می توانید تمام داخلی ها را به این کارت مربوطه اضافه و متصل کنید. اما برنامه ریزی نرم افزاری و اینکه داخلی ها را معرفی کرده و گروه بندی نمایید، تماما توسط کدهای سانترال و کامپیوتر مرتبط به سانترال انجام می شود.

 

این کارت افزایشی پاناسونیک به ۱۶ تلفن آنالوگ یا رومیزی ساده پاناسونیک اجازه استفاده می دهد و این امکان را برای آنها فراهم می ‌کند تا در صورت دریافت تماس شماره فرد تماس گیرنده را بر روی صفحه نمایشگر یا LCD به نمایش بگذارند. در واقع بزرگ ترین تفاوتی که این کارت افزایشی پاناسونیک با دیگر کارت ها دارد این است که می تواند به صورت پیشفرض کالر آیدی را برای این تلفن ها فراهم کند. توصیه می‌شود در صورتی که در مجموعه شما این دسته از تلفن ها وجود دارد این کارت را تهیه نمایید در غیر این صورت تمامی ویژگی ها و مشخصات فنی با مدل‌های مشابه برابر است و هیچگونه برتری نسبت به دیگر کارت ها وجود ندارد اگر در مجموعه شما تلفن بیسیم وجود دارد توصیه می شود این کارت را حتما تهیه فرمایید زیرا در طولانی مدت تصمیم شما عوض خواهد شد و به این نتیجه می رسید که این کارت افزایشی را تهیه نمایید.

معرفی کارت خط داخلی سانترال KX-TDA0177 - کارت افزایشی سانترال پاناسونیک

ویژگی های کارت خط داخلی سانترال KX-TDA0177

یکی از ویژگی های مهمی که این کارت افزایشی پاناسونیک دارد این است که با تمامی دستگاه های سانترال در هر مدلی سازگاری دارد و امکان نصب بر روی تمامی آنها فراهم شده است. بدین معنا که شما با خرید کارت خط داخلی سانترال KX-TDA0177 می ‌توانید ۱۶ تلفن رومیزی پاناسونیک را در مجموعه خود فعال سازی کرده و تعریف نمایید.

 

نحوه نصب کارت خط داخلی سانترال KX-TDA0177

برای نصب این کارت نیز مانند دیگر کارت ها ابتدا لازم است تا مرکز تلفن را خاموش نمایید و به صورت کامل از برق کشیده و تمامی اتصالات برقی را قطع نمایید. پس از انجام این کار شما آماده هستید تا بتوانید کارت مورد نظر را در اسلات خالی نصب و راه اندازی کنید، پس از نصب اولیه و سفت نمودن پیچ ها دومین کار این است که دستگاه را روشن کرده و پس از اتصال مستقیم به رایانه ای که نرم افزار پاناسونیک در آن وجود دارد شروع به برنامه‌ریزی داخلی‌ها نمایید.

در این مرحله لازم است که شما آشنایی کامل با کدهای پاناسونیک داشته باشید در غیر این صورت برنامه ریزی برای شما بسیار سخت خواهد شد زیرا گروه بندی برنامه تایمر و شیفت بندی ها بسیار تاثیرگذار است و مهم می‌باشند.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید