معرفی کارت داخلی TE82483 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: پنج‌شنبه 16 می 2019 - 17:04      بازدید: 284 بار

از سری کارت های پر فروش دستگاه سانترال می توان به کارت افزایشی ۳ به ۸ اشاره کرد این کارت مخصوص سری کم ظرفیت می باشد در این مقاله به معرفی کارت داخلی TE82483 خواهیم پرداخت. همان طور که بیان شد این کارت مختص مرکز تلفن های کم ظرفیت می باشد که می تواند ظرفیت آنها را تا ۶ خط شهری و نهایتاً ۱۶ داخلی افزایش دهد. در ادامه همراه ما باشید تا نقد و بررسی ویژگی ها و نحوه نصب و خرید آن را به صورت کامل مطالعه فرمایید.

معرفی کارت داخلی TE82483 به همراه آموزش نصب سخت افزاری و نرم افزاری

 

معرفی کارت داخلی TE82483

پاناسونیک در سری کم ظرفیت کارت های محدودی را طراحی کرده است که هر کدام از آن ها مجموعه ای از ویژگی ها را پشتیبانی می کنند. می توان علت آن را کم حجم کردن فضای مورد نظر در نظر گرفت و یا کاهش هزینه ها. برای شرکت‌ های کوچک هزینه خریدن کارت های مختلف شاید کمی سخت باشد به همین دلیل پاناسونیک با تولید کارت های ترکیبی توانسته است خط شهری و خط داخلی را به صورت همزمان برای این شرکت‌ها به ارمغان بیاورد. این کارت تنها در اسلات دوم دستگاه قرار می گیرد و در هیچ جای دیگری از دستگاه قابل نصب و راه اندازی نیست. به همین دلیل توصیه می ‌شود که در هنگام خرید کارت افزایشی ابتدا مدل و ظرفیت آن را بررسی نمایید یا در غیر این صورت حتما با کارشناس فنی در این رابطه مشورت نمایید.

معرفی کارت داخلی TE82483 به همراه آموزش نصب سخت افزاری و نرم افزاری

 

ویژگی های کارت داخلی ۸۲۴۸۳

همان طور که بیان شد این کارت به صورت ترکیبی طراحی شده است و به صورت همزمان به کاربر امکان تعریف خط شهری و خط داخلی را می ‌دهد. در مجموعه‌ هایی که تعدادی خطوط شهری کم، اما کاربران بیشتری دارد می توانید این کارت را نصب کنید. اما تنظیمات خط شهری آن را غیر فعال نمایید و یا در صورتی که تمایل به افزایش خطوط نیز دارید می توانید براحتی با تهیه یک خط شهری از مخابرات امکانات خود را گسترش دهید.

 

از نقاط ضعف این کار می توان این نکته را اشاره نمود که این محصول امکان نمایش شماره های تماس گیرنده را به صورت پیشفرض ندارد و برای فعال سازی این ویژگی شما باید کارت کالر آیدی را به صورت جداگانه تهیه و بر روی آن نصب کنید و سپس با فعال سازی تنظیمات و برنامه ‌ریزی های مورد نظر خود از سرویس کالر آیدی استفاده کنید.

معرفی کارت داخلی TE82483 به همراه آموزش نصب سخت افزاری و نرم افزاری

 

نصب کارت داخلی در سانترال کم ظرفیت

برای نصب کارت شما ابتدا باید مرکزتلفن را از برق جدا کنید تا هیچ ارتباطی میان دستگاه و برق وجود نداشته باشد. سپس درب دستگاه را باز کرده و کارت مورد نظر را در اسلات قرار دهید. پس از نصب کامل سخت افزاری می توانید دستگاه را به برق متصل کنید، سپس با استفاده از تلفن اپراتوری KX-T7730  برنامه ریزی های لازم را جهت تعریف داخلی‌ها و یا محدود سازی دسترسی آنها، آغاز کنید. پس از آن کافیست تا سوکت تلفن‌ ها را در محل مورد نظر قرار دهید. این محل بر روی بدنه دستگاه سانترال تعبیه شده است. در واقع در مراکز تلفن سری کم ظرفیت هر تلفن به صورت جداگانه به کارت متصل می شود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا اطلاع از قیمت خرید کارت داخلی می توانید با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس حاصل کنید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.