معرفی کارت داخلی TE82480 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: سه‌شنبه 21 می 2019 - 15:27      بازدید: 331 بار

دستگاه سانترال پاناسونیک در سری کم ظرفیت تنها می ‌تواند از ۸ خط شهری و ۲۴ داخلی پشتیبانی کند که به وسیله ۳ کارت این ظرفیت ها تکمیل می شوند. تمامی کارت ها به صورت ترکیبی تولید شده‌اند و به صورت مشترک خط شهری و خط داخلی را ارائه می ‌دهند به گونه ‌ای که با خرید یک کارت می توانید خطوط شهری بیشتری را تعریف نماید و هم کاربران دستگاه سانترال را افزایش دهید. یکی از کارت های پاناسونیک کارت ارتقاء ۲ به ۸ می باشد که در این مقاله به معرفی کارت داخلی TE82480 خواهیم پرداخت.

معرفی کارت داخلی TE82480 - کارت افزایشی سانترال 2 به 8 پاناسونیک

 

معرفی کارت داخلی TE82480

این کارت در سومین جایگاه کارت در سری کم ظرفیت مانند سانترال ۳ به ۸ یا ۶ به ۱۶ قرار می گیرد و دو خط شهری و ۸ خط داخلی آنالوگ یا هایبرید را به کاربران خود هدیه می کند که در نهایت ظرفیت دستگاه سانترال به پشتیبانی از ۸ خط شهری و امکان تعریف ۲۴ داخلی را می دهد. همانطور که در تصاویر نیز مشخص است شما می توانید پس از نصب کارت به صورت جداگانه خطوط را به آن متصل کنید و مانند سری پرظرفیت مانند سانترال  KX-TDA100نیازی به خرید کارت آمفونل نیست و هر تلفن می تواند به صورت جداگانه و مستقیم به مرکز تلفن متصل شود.

معرفی کارت داخلی TE82480 - کارت افزایشی سانترال 2 به 8 پاناسونیک

 

 

ویژگی های کارت داخلی TE82480

با باز کردن درب دستگاه سانترال شما می توانید این کارت را در فضای مشخص شده به راحتی نصب کنید و سپس از طریق تلفن اپراتوری ۷۷۳۰ آن را راه اندازی نرم افزاری کنید. این کارت به صورت پیش فرض امکان نمایش شماره های تماس گیرنده را یا کالر آیدی را ندارد. به همین دلیل برای مشاهده شماره فرد تماس گیرنده باید کارت کالر آیدی را به صورت سخت افزاری در مکان مشخص شده نصب کنید.

امکان استفاده از تلفن بی سیم به عنوان یکی از داخلی ها یا تلفن های رومیزی یا حتی سری هیبرید از ویژگی های بارز این کارت داخلی است که کاربران می توانند از آن استفاده نمایند. تلفن های زیر نمونه محصولاتی هستند که قابل تعریف در این مدل از دستگاه سانترال و کارت داخلی افزایشی می باشند…

 

معرفی کارت داخلی TE82480 - کارت افزایشی سانترال 2 به 8 پاناسونیک

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و در مورد خرید و قیمت کارت TE82480 با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس حاصل کنید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.