معرفی کارت داخلی سانترال KX-TDA0172 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۹:۳۱      بازدید: 221 بار

برای استفاده از دستگاه سانترال باید کارت هایی را خریداری نمود که هر کارت قابلیتی را با ظرفیتی مشخص در سانترال ایجاد می کند. هر کارت مشخصات فنی خود را دارد و بسته به مدل می تواند خود به گونه ای طراحی شده باشد که مکانی برای کارت های دیگر باشد. کارت افزایشی KX-TDA0190 یک کارت با مشخصات بیان شده است که در اصطلاح به ان کارت آپشن سانترال نیز گفته می شود. در این مقاله آموزشی به بیان و معرفی کارت داخلی سانترال KX-TDA0172 خواهیم پرداخت…

 

معرفی کارت داخلی سانترال KX-TDA0172

 

این کارت سانترال دقیقا یک اسلات از فضای سانترال را اشغال می کند و بر خلاف مثال بیان شده نمی تواند هیچ کارت دیگری را بر روی خود پذیرا باشد به همین دلیل به آن کارت تک اسلاته نیز گفته می شود. این کارت افزایشی می تواند ۱۶ خط داخلی تلفن سانترال دیجیتال را راه اندازی کند که در ادامه به ارائه توضیحاتی خاص در این زمینه خواهیم پرداخت. سازگاری با تمامی دستگاه های سانترال سری پر ظرفیت دیجیتال و پر ظرفیت IP در این محصول در نظر گرفته شده است. برای بیان دقیق تر این کارت می تواند با مدل های زیر همخوانی داشته باشد…

 

  • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDA100
  • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDA200
  • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDA600
  • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDE100
  • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDE200
  • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDE600

خرید قیمت و معرفی کارت داخلی سانترال KX-TDA0172 در نمایندگی فروش کارت سانترال

منظور از تلفن سانترال دیجیتال چیست؟

همان طور که در سطور بالا بیان شد کارت افزایشی KX-TDA0172 امکان استفاده از ۱۶ تلفن سانترال دیجیتال را فعال سازی می کند. منظور از دیجیتال نوع و سری ساخت گوشی ساخته شده است. این گوشی ها اطلاعات را بر پایه دیجیتال و از طریق سیم های ۴ زوجی انتقال می دهند. از نظر ظاهر نیز بسیار شیک هستند و به آنها تلفن سانترال کارشناسی و مدیریتی گفته می شود.

 

مشخصات کارت افزایشی سانترال KX-TDA0172

این کارت ظرفیت اولیه ای برابر ۱۶ خط گوشی تلفن دیجیتال دارد و البته می توان این ظرفیت را با استفاده از امکانی خاص به نام DXDP تا ۳۲ خط داخلی افزایش داد. با استفاده از این ویژگی می توانید ظرفیت اولیه دستگاه را دوبل نمائید. با این ویژگی در واقع ۱۶ داخلی اولیه از خود کارت افزایشی سانترال TDA0172 اتخاذ می شود و ۱۶ داخلی دیگر به عنوان خروجی و زیر مجموعه ای از تلفن سانترال متصل شده به کارت حساب می شود.

 

لازم به ذکر است که تمامی این ۳۲ گوشی تلفن داخلی سانترال در مجموعه کاملا از یکدیگر مستقل هستند و می توانید در هر محلی از ساختمان با استفاده از سیم کشی مناسب از آن استفاده کنید.

 

نمونه هایی از گوشی تلفن سانترال دیجیتال

هر ۴ مدل بیان شده گوشی های پر فروش هستند که هر کاربر بسته به نوع استفاده، سمت و هزینه ای می تواند تقبل نماید می تواند از آنها استفاده نماید.

خرید قیمت و معرفی کارت داخلی سانترال KX-TDA0172 در نمایندگی فروش کارت سانترال

قیمت کارت داخلی سانترال KX-TDA0172

با توجه به نوسانات بازار نمی توان قیمت مصوبی واحد برای این محصول در نظر گرفت به همین منظور برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های واحد فروش نمایندگی پاناسونیک تماس حاصل کنید.

 

خرید کارت داخلی سانترال KX-TDA0172

با توجه به مطالب بیان شده می توانید خود در این مورد تصمیم بگیرید که این کارت آیا با دستگاه شما سازگاری دارد؟ آیا دستگاه ظرفیت استفاده از آن را دارد و فضای خالی موجود است؟ آیا توان خرید تلفن سانترال دیجیتال وجود دارد؟ و بسیاری از سوالات مطرح شده در این زمینه.

 

گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران تصمیم دارد تا بتواند تمامی تجهیزات ارتباطی پاناسونیک را با ریز ترین جزئیات و اطلاعات بیان نماید که در این مطلب به معرفی کارت داخلی سانترال KX-TDA0172 پرداختیم. البته که تنوع کارت های افزایشی سانترال بسیار زیاد است. هم چنین برای مشاهده توضیحات بیشتر و مشاهده مشخصات فنی کارت افزایشی سانترال KX-TDA0172 به صفحه فروشگاه پاناسونیک مراجعه نماپید و یا بر روی همان کلمه آبی رنگ کلیک کنید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید