معرفی کارت داخلی دیجیتال NS5172 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷      بازدید: 264 بار

برای برقراری تماس در دستگاه سانترال باید از تلفن‌ های آن استفاده کرد تلفن ها به دسته بندی های مختلفی تقسیم بندی می شوند که یکی از پر استفاده ترین آنها تلفن دیجیتال سانترال می باشد که ویژگی های بسیار کاربردی را برای کاربران خود فراهم می کند. در این مقاله آموزشی به معرفی کارت داخلی دیجیتال NS5172 خواهیم پرداخت. مهم ترین ویژگی که این کارت داخلی دیجیتال تلفن سانترال دارد این است که می تواند از ۱۶ تلفن پشتیبانی کند که این تلفن ها می‌ توانند با استفاده از قابلیت DXDP به ۳۲ تلفن تبدیل شوند.

معرفی کارت داخلی دیجیتال NS5172 - کارت داخلی دیجیتال 16 پورت سری تحت شبکه پاناسونیک
معرفی کارت داخلی دیجیتال NS5172 و بررسی ویژگی های آن

 

این کارت دیجیتال می ‌تواند حداکثر ۱۶ پورت داخلی را برای دستگاه سانترال تعریف کند و فقط برای سری KX-NS پاناسونیک قابلیت نصب و راه اندازی دارد. در صورتی که تلفن های متصل شده به این کارت افزایشی دارای صفحه نمایشگر باشند، در صورت دریافت تماس می ‌توانند شماره فرد تماس گیرنده را مشاهده کنند. در واقع ویژگی کالر آیدی به صورت پیش فرض در این کارت طراحی و در نظر شده است.

 

در دستگاه سانترال KX-NS500 به صورت پیش فرض و در هنگام خرید دو داخلی دیجیتال وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. با تنظم و برنامه ریزی این کارت افزایشی NS5172 می‌توانید این ظرفیت را تا ۱۸ کانال افزایش دهید که در واقع با استفاده از قابلیت امکان افزایش داخلی ها می توانید تا ۳۶ تلفن دیجیتال را با داخلی و شماره مجزا استفاده کنید.

معرفی کارت داخلی دیجیتال NS5172 - کارت داخلی دیجیتال 16 پورت سری تحت شبکه پاناسونیک

چه گوشی هایی با کارت داخلی دیجیتال KX-NS5172 سازگار هستند؟

 

همانطور که بیان شد این کارت داخلی امکان پشتیبانی از تلفن های دیجیتال را دارد و می‌ توان به راحتی از تمام گوشی های تولید شده توسط پاناسونیک استفاده نمود. به طور مثال گوشی تلفن KX-DT346 و یا گوشی تلفن سانترال KX-T7665 قابلیت اتصال به این دستگاه را دارند و به راحتی می توان از آنها استفاده نمود. از دیگر ویژگی هایی که می توان برای این کارت داخلی اشاره کرد سهولت در اتصال کنسول DSS است که هیچ گونه مغایرت و اختلالی را در سیستم پدید نمی آورد.

معرفی کارت داخلی دیجیتال NS5172 - کارت داخلی دیجیتال 16 پورت سری تحت شبکه پاناسونیک

نصب راه اندازی کارت داخلی دیجیتال KX-NS5172

 

پس از خرید کارت داخلی دیجیتال NS5172 بهتر است که مراحل نصب و راه اندازی آن توسط کارشناس فنی صورت گیرد، زیرا در صورت بروز هرگونه خطا ممکن است به دستگاه و یا کارت آسیب برسانید. همچنین پیشنهاد می شود تا تمامی مراحل برنامه ریزی توسط نرم افزار پاناسونیک را با کمک کارشناس فنی انجام دهید. برای کسب اطلاع از قیمت ها نیز می توانید با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس حاصل کنید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید