کارت خط شهری سانترال KX-TDA0181 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۶      بازدید: 224 بار

هر چه وسعت یک شرکت از نظر تعداد کاربران و واحدهای مستقل بیشتر باشد تعداد خطوط شهری نیز به بالطبع افزایش پیدا می کند. به همین منظور استفاده از کارت هایی در دستگاه سانترال اهمیت پیدا می کند که بتواند خطوط شهری و یا داخلی بیشتری را پشتیبانی کند به همین منظور پاناسونیک کارت های خود را افزایش ظرفیت داده و با تولید کارت خط شهری سانترال KX-TDA0181 توانسته در یک کارت و یک اسلات بتوانند ۱۶ خط شهری را تعریف و برنامه ریزی نماید. قبل از طراحی کارت خط شهری سانترال KX-TDA0181 تمامی کارت های افزایش پاناسونیک این امکان را داشتند که بتوانند نهایتا از ۸ خط شهری پشتیبانی کنند، اما با تولید این محصول ظرفیت دو برابر شد و در دستگاه های سانترال این خرید مقرون به صرفه تر شد.

معرفی کارت خط شهری سانترال KX-TDA0181 - کارت افزایشی سانترال پاناسونیک

بررسی ویژگی های کارت خط شهری سانترال KX-TDA0181

اگر بخواهیم نقاط قوت و ضعف این کارت افزایشی پاناسونیک را بررسی کنیم، اولین نکته‌ای که به ذهن می ‌رسد و بسیار مثبت است این است که این کارت می‌تواند ۱۶ خط شهری را پشتیبانی کند، که بسیار مورد تایید و پسند کاربران دستگاه سانترال بود اما یکی از بزرگترین ضعف هایی که این کار دارد و همچنان با آن دست و پنجه نرم می کند این است که کالر آیدی یا امکان نمایش شماره تماس گیرنده را به صورت پیش فرض ندارد و مالک سانترال باید این کارت را به صورت جداگانه خریداری کند که از نظر اقتصادی زیاد توجیه ندارد اما چاره ای برای این امر در حال حاضر موجود نیست. یکی دیگر از نقاط قوت این کارت این است که در تمامی مراکز تلفن قابلیت نصب دارد، سازگاری بهترین ویژگی است که می‌توان برای این محصول نام برد. نصب و برنامه ریزی آسان این کارت یکی دیگر از ویژگی‌های است که می ‌توان برای آن در نظر گرفت.

 

خرید کارت خط شهری سانترال KX-TDA0181

با توجه به نوسانات بازار نمایندگی پاناسونیک نمی تواند قیمتی دقیق و مشخص را برای این محصول پرطرفدار اعلام نماید. به همین منظور توصیه می شود برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و ارسال کارت خط شهری KX-TDA0181 با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

 

معرفی کارت خط شهری سانترال KX-TDA0181 - کارت افزایشی سانترال پاناسونیک

نحوه نصب کالر آیدی بر روی کارت خط شهری سانترال

پس از تهیه و خرید این کارت افزایشی پاناسونیک می بایست کارت کالر آیدی را بر روی آن نصب کنید برای این کار باید از چهار پایه طلایی رنگ که بر روی کارت نصب شده استفاده کنیم و کارت کالر آیدی پاناسونیک را بر روی آن نصب کنید. پس از این کار شما می بایست در نرم افزار پاناسونیک کارت کالر آیدی KX-TDA0193 را معرفی و برنامه ریزی کنید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید