معرفی کارت خط شهری سانترال NS5180 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه 9 دسامبر 2018 - 14:29      بازدید: 420 بار

دستگاه سانترال ns یکی از هوشمندترین سیستم های ارتباطی است که تاکنون توسط پاناسونیک طراحی و روانه بازار شده است. این دستگاه شکلی بسیار متفاوت از دیگر مدل‌های پیشین خود دارد و به جای اینکه به صورت ایستاده باشد مانند یک دستگاه DVD Player طراحی و دیزاین شده است، به گونه ای که تعداد کارت های آن کوچکتر و محل قرار گیری پورت ها کمتر است. در این مقاله به معرفی کارت خط شهری سانترال NS5180 خواهیم پرداخت. این مرکز تلفن در حالت اولیه ۶ خط شهری را پشتیبانی می کند و برای افزایش آن می توانید از کارت افزایشی خط شهری سانترال استفاده کنید که این کارت مذکور می تواند ظرفیت دستگاه را تا ۱۲ خط افزایش دهد.

معرفی کارت خط شهری سانترال NS5180 - کارت افزایشی خط شهری پاناسونیک ns500

معرفی کارت خط شهری سانترال NS5180

از مهمترین ویژگی هایی که این کارت خط شهری دارد این است که به صورت پیش‌ فرض ویژگی کالر آیدی را دارد و فرد در هنگام دریافت تماس می‌ تواند بر روی صفحه نمایشگر تلفن خود شماره فرد را مشاهده کند بدون آنکه کارت کالر آیدی را به صورت جدا تهیه کند. این ویژگی باعث شده تا بتوان حجم کمتری از دستگاه را اشغال کرد به همین دلیل است که سری ان اس با فضای کوچک تر می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این کارت مانند درایورهای کیس به راحتی در فضای کوچک قرار می ‌گیرد و قابلیت استفاده را فراهم می کند. کافی است که چهار پیچ مورد نظر را سفت کنید تا از ثابت ماندن آن اطمینان حاصل کنید. پس از آن که کارت را در دستگاه متصل کردید می‌توانید سیم خط شهری را به آن متصل کنید.

معرفی کارت خط شهری سانترال NS5180 - کارت افزایشی خط شهری پاناسونیک ns500

خرید و نصب کارت خط شهری سانترال

پس از معرفی کارت خط شهری سانترال NS5180 به نحوه خرید آن خواهیم پرداخت، می توانید آن را به صورت دسته اول و کاملاً نو تهیه کنید و یا می توانید آن را به صورت دست دوم تهیه کنید که باید حتما از محلی بسیار مطمئن با گارانتی تضمین سلامت کالا باشد. دستگاه سانترال NS500 نهایت می‌تواند تا ۴۸ خط شهری را پشتیبانی ‌کند که این کارت می‌تواند در این راستا برای کاربر مورد استفاده قرار گیرد.

معرفی کارت خط شهری سانترال NS5180 - کارت افزایشی خط شهری پاناسونیک ns500
امکان مشاهده شماره فرد تماس گیرنده بر روی تلفن داخلی

یکی از ویژگی هایی که در معرفی معرفی کارت خط شهری سانترال NS5180 به آن اشاره شد این بود که این محصول می ‌تواند به صورت پیش فرض شماره ها را بر روی تلفن نمایش دهد. نکته‌ ای که قابل بیان است این است که مدل گوشی تلفن هیچ اهمیتی ندارد که در کدام دسته‌بندی‌ قرار دارد، فقط کافی است که صفحه نمایشگر داشته باشد سپس به راحتی می تواند شماره را مشاهده کند. هم چنین اگرگر آن گوشی تلفن این قابلیت را داشته باشد که بتواند شماره را با نام ذخیره کند نیز می تواند نام فرد را در هنگام دریافت تماس مشاهده کند.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.