معرفی کارت خط شهری سانترال TE82480 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸      بازدید: 135 بار

کارت خط شهری در واقع تشکیل شده از برد هایی است که می تواند با پشتیبانی از خطوط شهری در دستگاه سانترال پاناسونیک به کاربران آن امکان برقراری تماس تلفنی را بدهد. این کارت ها در سری کم ظرفیت فقط از خطوط شهری ۸ رقمی پشتیبانی می کند و نمی ‌توان از خطوط شهری چهار یا پنج رقمی برای این موضوع استفاده نمود در این مقاله آموزشی به معرفی کارت خط شهری سانترال KX-TE82480 خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است که کارت های تولید شده در سری کم ظرفیت به صورت ترکیبی ارائه شده‌ اند. بدین منظور که در صورت خرید کارت افزایشی سانترال شما به صورت همزمان هم کارت خط شهری خریداری نموده اید و هم کارت داخلی، برای این منظور که هم در هزینه ها صرفه جویی شود و هم فضای کمتری اشغال گردد.

معرفی کارت خط شهری سانترال KX-TE82480 - کارت افزایشی سانترال با ظرفیت 2 خط

معرفی کارت خط شهری سانترال KX-TE82480

 

اولین مشخصه و ویژگی که این کارت دارد این است که در فقط اسلات سوم دستگاه قرار می ‌گیرد و نمی ‌توان از آن در مکان های دیگری استفاده نمود. در واقع جایگاه این کارت از پیش تعیین شده است و امکان تغییر آن وجود ندارد. این کارت می تواند نهایتاً از دو خط شهری پشتیبانی کند و آنها را تعریف و برنامه ریزی نماید. این کارت به صورت پیش فرض امکان نمایش شماره افراد تماس گیرنده را ندارد و برای مشاهده شماره ها باید کارت کالر آیدی را به صورت جداگانه تهیه کرده و بر روی دستگاه مادر نصب و راه اندازی کنید.

معرفی کارت خط شهری سانترال KX-TE82480 - کارت افزایشی سانترال با ظرفیت 2 خط

 

همچنین از دیگر نکاتی که باید رعایت شود این است که در صورت داشتن سرویس دیزا یا تلفن گویا حتما پس از نصب کارت و تعریف خطوط شهری دیزا را مجدداً برنامه‌ ریزی کرده و یا خطوط شهری اضافه شده را به آن معرفی نمود. در صورت اجرایی نشدن هر یک از این موارد در هنگام دریافت تماس تمامی خطوط شهری داخلی زنگ خواهند خورد. همانطور که در سطور بالا بیان شد این کارت به صورت ترکیبی از خطوط شهری و داخلی پشتیبانی می کند و در قسمت انتهایی کارت می توانید کارت کالر آیدی را متصل کنید. علت این کار کم کردن فضا برای استفاده است. همچنین علت دیگر آن را می ‌توان ماهیت ساخت این دستگاه در نظر گرفت دستگاه سانترال کم ظرفیت نهایتاً می‌تواند ۸ خط شهری را پشتیبانی کند که دو خط نهایی در این کارت تعیین می شوند.

 

معرفی کارت خط شهری سانترال KX-TE82480 - کارت افزایشی سانترال با ظرفیت 2 خط

 

در حقیقت این دسته از سیستم های ارتباطی برای شرکت های کوچک طراحی شده که امکان هزینه بسیار زیاد را ندارند و یا حداقل تمایل دارند که با پرداخت یک مبلغ چندین ویژگی و امکان را دریافت کنند. در این مقاله به معرفی کارت خط شهری سانترال KX-TE82480 پرداختیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید و قیمت می توانید با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس حاصل کنید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید