کارت سانترال تلفن tes824 پاناسونیک ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: شنبه 22 سپتامبر 2018 - 10:43      بازدید: 430 بار

مرکز تلفن پاناسونیک در سری کم ظرفیت به گونه ای ساخته و طراحی شده است که تعداد کارت افزایشی محدودی را در خود جای می دهد. برخی از این کارت ها به صورت ترکیبی می باشند و برخی از آنها تک کاربر بوده برای بیان توضیحی شفاف تر می توان اینگونه بیان نمود که کارت خطوط شهری و کارت خطوط داخلی در یک کارت عرضه می شود و به صورت ترکیبی می باشد، به این معنا که هر کارت سانترال تلفن tes824 پاناسونیک در به صورتی طراحی شده است که می‌تواند ۳ خط شهری و ۸ خط داخلی را فعال کند البته در مورد یک مدل سه خط و در مدل دیگر دو خط شهری قابل فعال ساری می باشد..

کارت سانترال تلفن tes824 پاناسونیک - کارت افزایشی دستگاه سانترال پاناسونیک

کارت سانترال تلفن tes824 پاناسونیک

در سانترال ۳ به ۸ می توان متناسب با ظرفیت اولیه ای که در دستگاه وجود دارد از کارت افزایشی پاناسونیک استفاده کرد به این معنا که شما می توانید با توجه به خطوط شهری و داخلی خود از کارت های افزایشی استفاده کنید البته باید این نکته را در نظر گرفت که این مرکز تلفن نهایت می‌توانند ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی را پشتیبانی کند نه بیشتر…

کارت سانترال تلفن tes824 پاناسونیک - کارت افزایشی دستگاه سانترال پاناسونیک

انواع کارت افزایشی سانترال پاناسونیک

برای بهبود روند کیفیت مکالمات در دستگاه سانترال روش های مختلفی وجود دارد که با استفاده از کارت سانترال تلفن tes824 پاناسونیک امکان‌پذیر می‌شود. افزایش کانال در پاسخگویی صوتی یا همان سرویس تلفن گویا یکی از راه‌هایی است که برای بهبود مکالمات و ارزش نهادن به مشتری استفاده می شود. سرویس کالر آیدی که با استفاده از تهیه کارت کالر آیدی سانترال امکان پذیر می شود یکی دیگر از راه هایی است که می توان برای بهبود مکالمات استفاده کرد و شماره تماس گیرنده را در هنگام ورود تماس بر روی صفحه نمایشگر خود به وضوح مشاهده کرد.

 

کارت سانترال تلفن tes824 پاناسونیک - کارت افزایشی دستگاه سانترال پاناسونیک

 

یکی دیگر از کارهایی که باعث بهبود روند مکالمات می شود استفاده از کارت پیغام گیر می باشد این کار به کاربران اجازه می‌دهد تا با استفاده از مدت زمانی که برای هر کاربر در نظر گرفته شده پیغامی را ذخیره کنند که در صورت نبود شخص بتوانند راحت‌تر به فرد دسترسی پیدا کنند. این آموزش توسط کد سانترال ۲۱۴ در سایت نمایندگی رسمی پاناسونیک منتشر شده است و شما می‌توانید با مشاهده آن تمامی برنامه ریزی های لازم را انجام دهید.

از دیگر کارت سانترال تلفن tes824 پاناسونیک می‌توان به کارت درب بازکن اشاره کرد که البته در دنیای امروز با توجه به تکنولوژی های موجود استفاده از این کارت دیگر مقرون به صرفه نبوده و قابل استفاده نیست اما در گذشته ای نه چندان دور این کار بسیار پر رونق و پر طرفدار بود.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.