نرم افزار پاناسونیک ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۸      بازدید: 437 بار

پاناسونیک برای استفاده راحت تر، دقیق تر و سریعتر از تجهیزات ارتباطی خود مانند دستگاه سانترال نرم افزارهایی را طراحی کرده‌ که کاربر بتواند با اتصال سانترال به کامپیوتر و نصب نرم افزار در کمترین زمان تنظیمات مورد نظر خود را اجرایی کنند. در مدل های مختلف دستگاه سانترال ظرفیت‌های گوناگونی وجود دارد به همین دلیل توانایی انجام برنامه‌ریزی تک به تک آنها از طریق گوشی تلفن سانترال توسط تکنسین فنی پاناسونیک کمی سخت و دشوار است به همین دلیل وجود نرم افزار پاناسونیک یک امر حیاتی و الزامیست. نرم افزار پاناسونیک به کاربر کمک می کند تا بتواند در کمترین زمان تمام برنامه ‌ریزی‌های خود را به صورت کاملا هوشمند انجام دهد در این طبقه‌ بندی شما همه چیز را به راحتی در نرم افزار مشاهده می کنید و خود تصمیم خواهید گرفت که با توجه به توضیحات هر کد سانترال چه کاری را انجام دهید.

 

دانلود نرم افزار پاناسونیک برابر است با انجام تمامی تنظیمات و برنامه ریزی سانترال و داخلی ها

دانلود نرم افزار پاناسونیک

هر دستگاه سانترال نرم افزار برنامه ریزی خاص خود را دارد به همین دلیل در صفحه اختصاصی هر محصول در فروشگاه پاناسونیک تمامی نرم افزارهای مورد نیاز به صورت لیست و طبقه بندی شده قرار داده شدند و شما می توانید با دانلود آنها به راحتی تنظیمات دستگاه سانترال خود را انجام دهید، البته می توانید با مراجعه به صفحه دانلود نیز که این کار را انجام دهید. توصیه می‌ شود این نرم ‌افزار را در کامپیوتر و رایانه ای نصب و راه اندازی کنید که دسترسی به آن برای شما بسیار آسان و برای افراد دیگر دشوار باشد. منظور از این جمله این است که هر فردی نتواند با ورود به کامپیوتر و صفحه اختصاصی نرم افزار پاناسونیک تنظیمات دلخواه خود را پیاده سازی کند.

 

برای استفاده از نرم افزار پاناسونیک نیاز به کامپیوتر و رایانه ای بسیار به روز نیست و می‌توانید با کامپیوترهای قدیمی خود نیز این کار را انجام دهید زیرا نیاز به تجهیزات خاص رایانه ای ندارد و در کمترین حالت ممکن نیز کارایی خود را دارد در واقع این نرم افزار به راحتی به شما خدمت می کنند بدون آنکه به شما دغدغه و استرسی را وارد کند. نصب نرم‌افزار بسیار آسان است و در کمترین زمان ممکن انجام می شود البته این شرط و این نکته اهمیت دارد که شما به درستی این کار را انجام داده باشید ابتدا به مدل و دستگاه سانترال خود دقت کنید سپس نرم افزار مرتبط با آن را دانلود نمایید.

 

توصیه می شود تا از نصب و دانلود نرم افزار های کرک شده و یا غیر معتبر جلوگیری فرمایید زیرا این کار در مورد زمان باعث اختلال کار در دستگاه سانترال شما می شود. تمامی نرم افزارهای موجود در سایت گروه فنی مهندسی ارتباط تایید شده از سمت کمپانی پاناسونیک بوده و با نصب و راه اندازی آنها بر روی رایانه خود و اتصال آن با دستگاه سانترال به هیچ عنوان دچار ایراد و مشکل نخواهید شد همچنین در هنگام مراحل نصب اگر با مشکل و موردی مواجه شده اید می توانید آن را با واحد پشتیبانی پاناسونیک در میان بگذارید. پل ارتباطی میان ما و شما ۸۸۹۴۱۰۰۰ است.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید