تجهیزات سانترال پاناسونیک ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۹      بازدید: 223 بار

استفده از سانترال خود به تنهایی امکان پذیر نخواهد بود و برای این منظور تجهیزات جانبی نیاز است. این تجهیزات بسته به مدل و کاربری هر شرکت و مجموعه متفاوت است، هر شرکت می تواند متناسب با نیاز خود از تجهیزات ارتباطی به سبک و سیاق خود استفاده کند و الزامی وجود ندارد که تمامی مجموعه ها باید یک شکل باشند اما برخی تجهیزات سانترال پاناسونیک است که بر اثر مرور زمان و طبق تجربه کاری گروه فنی مهندسی ارتباط به یک عرف رسیده است که اغلب شرکت ها و در صنف خاص خود به چه وسایلی بیشتر نیازمند هستند و یا چه تجهیزاتی برای آنها مناسب تر است.

 

تجهیزات سانترال پاناسونیک

 

همان طور که بیان شد هر مجموعه سیستم خاص خود را نیاز دارد و متناسب با همین امر از تجهیزات خاص خود نیز باید بهره گیرد اما پاناسونیک محصولات بسیار متنوعی ندارد که بتوانید از میان هزاران هزار مدل یک نمونه را انتخاب کنید، البته این امر در تلفن بی سیم پاناسونیک است و بسته به هر سلیقه حتی رنگ متفاوت نیز وجود دارد اما دستگاه سانترال و سیستم های وابسته بدین گونه نیست و نخواهد بود. تجهیزات سانترال پاناسونیک به دسته بندی های مختلفی ظبقه بندی می شوند هر کدام از آنها برای منظوری خاص استفاده می شود. باید برای خرید هر تجهیزات جانبی ابتدا به طور کامل نیاز خود را بررسی نمود و پس از بررسی آن با فردی با دانیش کافی مشورت نمود.

تجهیزات سانترال پاناسونیک | باطری سانترال | هدست تلفن سانترال | موزیک هلد سانترال | voip

تجهیزات جانبی سانترال جهت نصب

این تجهیزات شامل کابل، داکت، سیم تلفن، رک و… می باشد این تجهیزات هیچ کدام از برند پاناسونیک نیست و تجهیزات جانبی نصب سانترال برای این منظور نام گذاری می شوند.

 

تجهیزات جانبی جهت استفاده

این تجهیزات می تواند تلفن سانترال، کارت ارتقا و افزایشی سانترال باشد که در هر مجموعه و برای هر فرد قطعا تلفن مورد استفاده متفاوت از فرد دیگر است و با توجه به جایگاه و احتیاج هر فرد می توان با پرداخت قیمتی متفاوت تلفن سانترال متفاوتی نیز تهیه نمود.

 

برخی از این تجهیزات به صورت دیداری نیست و فقط با نصب نرم افزاری بر روی سانترال قابل استفاده است مانند کد لایسنس سانترال که در هر سانترال باید نصب نرم افزاری شود و نمود سخت افزاری ندارد. البته در برخی نمونه ها مانند سرویس VOIP سانترال پاناسونیک پس از فعال سازی برخی لایسنس ها که می تواند تلفن داخلی سانترال باشد نمود سخت افزاری آن تلفن IP سانترال است مانند گوشی تلفن KX-NT321

تجهیزات سانترال پاناسونیک | باطری سانترال | هدست تلفن سانترال | موزیک هلد سانترال | voip

هلد موزیک نیز یکی دیگر از این مثال ها است که تجهیزات جانبی سانترال به حساب می آید. این دستگاه به صورت جداگانه به مرکزتلفن متصل می شود و پس از اتصال در صورت هلد مکالمه موزیک خاص برای تماس گیرنده پخش می شود این موزیک می تواند آهنگی خاص و یا صدای ضبط شده ای باشد که توضیحاتی را در مورد شرکت ارائه می کند.

 

باطری سانترال پاناسونیک

باطری سانترال پاناسونیک نیز می تواند یکی دیگر از تجهیزات جانبی باشد که عموما مورد استفاده تمامی شرکت های قرار می گیرد.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید