باطری سانترال TES824 ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: دوشنبه 14 ژانویه 2019 - 12:42      بازدید: 631 بار

باتری سیستم و قابلیت است که امکان بسیار ویژه ای را به کاربران دستگاه سانترال می ‌دهد که در هنگام وجود برق باطری تمام منابع خود را شارژ می کند تا در قطع برق به هر دلیلی بتوانید از آن استفاده کنید. وظیفه اصلی و تنها کارایی باطری این است که برق و انرژی مورد نیاز دستگاه را تامین می کند. باطری سانترال TES824 نیز یک منبع انرژی بسیار مناسب است که با ۱۲ ولت و ۷ آمپر امکان مکالمه در نبود برق را فراهم کرده است. البته لازم به ذکر است که است باطری می تواند برای سیستم های کم ظرفیت طراحی شده است و فقط کابل رابط متناسب با مرکزتلفن را خریداری کنید.

 

باطری سانترال TES824 به همراه کابل رابط میان باتری و مرکز تلفن پاناسونیک

خرید باطری سانترال TES824

 

در هنگام خرید دستگاه سانترال همواره کارشناسان فروش تأکید می‌کنند تا باطری پشتیبان سانترال نیز حتما تهیه شود، زیرا این سیستم ارتباطی تماماً بر پایه انرژی برق پایه ریزی شده است و در نبود برق کارایی ندارد. به همین دلیل توصیه می ‌شود تا باتری را خریداری کنید و در همان زمان به سانترال متصل کنید. این باتری از دو قسمت تشکیل شده است که برای گشایش بیشتر انرژی در نظر گرفته شده.

 

کابل باطری سانترال TES824

باطری برای اینکه به دستگاه سانترال متصل شود نیازمند کابل است که متناسب با خروجی و درگاه دستگاه طراحی شده است. همچنین دو باتری نیز باید از طریق کابل های خاص پاسخ مثبت و منفی به یکدیگر متصل شوند، باید در هنگام نصب بسیار زیاد دقت نبود زیرا در صورت بروز هرگونه اشتباه ممکن است به دستگاه و یا باطری آسیب وارد شود.

باطری سانترال TES824 به همراه کابل رابط میان باتری و مرکز تلفن پاناسونیک

قیمت باطری سانترال TES824

این باطری ۱۲ ولت ۷ آمپر با کابل های رابط همراه به خریدار ارائه می شود که برای اطلاع می توانید با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس بگیرید. همچنین می‌تواند برای نصب باتری نیز درخواست اعزام کارشناس را ثبت کنید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.