گزارش گیری از سانترال پاناسونیک ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: پنج شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳      بازدید: 200 بار

تمام مدل های دستگاه سانترال در هر ظرفیتی چه سانترال ۳ به ۸ و یا حتی سانترال سری KX-NS قابلیت گزارش دهی به کاربر را دارند البته میزان دسترسی به اطلاعات اهمیت دارد. به همین منظور پاناسونیک برای هنگام ورود به نرم افزار گزارش گیری سدی را قرار داده که آن سد نحوه ورود و خروج را مشخص می کند، به عنوان مثال یکی از این روش‌ها این است که شما باید نام کاربری و رمز عبور داشته باشید و با توجه به صحت آن می‌توانید به پنل دسترسی پیدا کنید. به همین دلیل گزارش گیری از سانترال پاناسونیک نیازمند وجود این دو آیتم بیان شده است و شما باید نام کاربری و رمز عبور داشته باشید در غیر این صورت پاناسونیک حریم خصوصی افراد را حفظ کرده و هیچگونه اطلاعاتی را به شما نمی دهد.

 

نحوه گزارش گیری از سانترال پاناسونیک با استفاده از نرم افزار تحلیل تماس گزارشگر ابری

آموزش گزارش گیری از سانترال پاناسونیک

برای این منظور روش های مختلفی وجود دارد یکی از آنها که ابتدایی ترین و سخت ترین روش است این است که شما رایانه را به دستگاه سانترال مورد نظر خود متصل کنید و سپس از نصب و راه اندازی نرم افزار پاناسونیک، از این نرم افزار پیش فرض که خود سانترال برای کاربران در نظر گرفته است استفاده کنید.

این نرم افزار اطلاعات را به صورت کاملاً نامنظم و درهم به کاربر ارائه می دهد در واقع با این نرم افزار شما به راحتی نمی‌ توانید عملکرد مجموعه را بررسی کنید برای منظور پیشنهاد می شود تا از نرم افزارها و یا اپلیکیشن های مختلف جهت گزارش گیری از سانترال پاناسونیک استفاده کنید. نرم افزار تحلیل تماس گزارشگر ابری می تواند گزینه ای بسیار مناسب باشد زیرا این نرم افزار به حالت پرتال بوده و قابلیت جابجایی دارد به این معنا که شما می توانید و هر نقطه‌ای از دنیا باشید و در هر ساعتی تمامی اطلاعات را به راحتی بررسی کنید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید