گزارش تلفن سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹      بازدید: 277 بار

در شرایط اقتصادی امروز حتی یک هزینه کوچک مانند پرداخت قبض آبونمان تلفن یکی از مهمترین عوامل بقای یک شرکت به حساب می‌آید به همین دلیل تک به تک هزینه‌ها مهم و حیاتی است. یکی از راه هایی که می توان از این ریخت و پاش های اضافه جلوگیری نمود، گزارش تلفن سانترال است به این معنا که شما به عنوان مدیر و یا مسئول یک مجموعه به کاربران خود این موضوع را اعلام می دارید که آنها را تحت نظر و کنترل دارید. اما این تحت نظر و کنترل کردن معنای بد ندارد. فقط منظور از این عبارات این است که شما روند کاری آنها را بررسی کرده و یک چارت و جدول تهیه می‌ کنید که در آن کارایی هر فرد در قیاس با هزینه ای که برای آن فرد می شود، را بررسی می کنید و در نظر می گیرید که هر کاربر چه مقدار برای شرکت شما مفید بوده است. به مجموعه این رفتار گزارش تلفن سانترال می‌گویند که می توانید با استفاده از گزارشگر ابری این کار را به صورت آنلاین در هر ساعت از شبانه روز در هر کجای دنیا که خواستید بررسی و مشاهده کنید.

گزارش تلفن سانترال با استفاده از نرم افزار پرتال گزارشگر ابری دستگاه سانترال

 

چگونگی بررسی و مشاهده گزارش تلفن سانترال در گزارشگر ابری

گروه فنی مهندسی ارتباط به تمامی مدیران و صاحبان شرکت ها که دارای دستگاه سانترال و یا کال سنتر هستند پیشنهاد می کند تا از سرویس گزارشگر ابری برای آنالیز و تحلیل مکالمه کاربران خود استفاده کنند، این نرم افزار به صورت پورتال می باشد و شما با داشتن یک نام کاربری و رمز عبور می توانید به وسیله هر سیستم الکترونیکی که قادر باشد به اینترنت متصل شود کاربران خود را رصد کنید. این رصد معنای بدی ندارد در واقع شما با استفاده از نرم افزار پورتال گزارشگر ابری می توانید با استفاده از یک نام کاربری و رمز عبور وارد اکانت کاربری خود شوید و عملکرد کارمندان خود را مدیریت کنید. در این پنل به شما نمایش داده می شود که هر کاربر چه میزان برای شرکت شما مفید بوده است و یا برعکس.

همانطور که چندین بار بیان شد این نرم افزار قابلیت این را دارد که با استفاده از هر وسیله الکترونیکی که قادر باشد به اینترنت متصل شود، قابل دسترسی و استفاده است و شما می توانید گزارش کاری تک به تک کارمندان خود را در بازه زمانی مشخص روزانه هفتگی ماهیانه و یا هر تاریخ مد نظر خود را مشاهده کنید و با استفاده از جدول های به هم پیوسته و بسیار قابل فهم در کمترین زمان بیشترین اطلاعات را دریافت کنید.

 

ما بهتر از هرکسی می دانیم که وقت شما طلاست…

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید