گزارش و تحلیل مکالمه ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲      بازدید: 272 بار

گزارش و تحلیل مکالمه کارمندان شما با مشتریان یکی از دغدغه هایی است که مدیران همیشه دارند. اما هیچگاه امکان کنترل و بررسی آن را ندارند مدت زمان عمر بسیار کوتاه و گذر زمان بسیار طولانی است. برای این موضوع، راه حل هایی وجود دارد اما همه آنها نیز نیازمند بررسی و صرف زمان بسیار طولانی است. اما گزارشگر ابری پاناسونیک به شما این قابلیت را می دهد تا بتوانید تحلیل و بررسی جامع و دقیقی بر روی دستگاه سانترال خود داشته باشید.

گزارش و تحلیل مکالمه سانترال پاناسونیک به کمک نرم افزار پرتالی گزارشگر ابری

 

گزارش و تحلیل مکالمه سانترال پاناسونیک

تحلیل هر با مکالمه و بررسی اینکه کدام یک از مکالمات با مشتریان شما مفید بوده و برای شرکت شما چه از نظر اقتصادی درآمد داشته و یا از نظر اعتباری و بدهی شرکت شما را بهبود بخشیده است، دغدغه‌ای است که همواره تمام مدیران مد نظر دارند و با توجه به مشغله ذهنی و فکری و کاری که دارند به خوبی نمی توانند آن را مدیریت کنند استخدام مدیر داخلی و فردی که بتواند این امور را انجام دهد نیز هیچ گاه آنچنان که ما می‌خواهیم برای ما مفید نخواهد بود.

گزارش و تحلیل مکالمه سانترال پاناسونیک به کمک نرم افزار پرتالی گزارشگر ابری

به همین دلیل پاناسونیک راه حلی را به مدیران پیشنهاد داد این راه‌حل امکان گزارش گیری از سانترال پاناسونیک بود به این معنا که با استفاده از نرم افزار پاناسونیک و کابل رابط و یک دستگاه لپ تاپ می‌توانستید گزارش تماس ها را مشاهده کنید مدت مکالمه نوع مکالمه داخلی مورد نظر و اگر که آن تماس به داخلی دیگر منتقل شده است یا خیر؟

اما این راه حل آن چنان که باید و شاید مفید نبود به همین دلیل گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران نرم افزاری را معرفی می‌کند که توسط این نرم افزار به صورت پورتال و از راه دور می توانید به لحظه به لحظه تمامی آنچه را که مد نظر دارید مدیریت کنید بررسی تمامی تماس ها در طول هفته ماه و یا حتی تاریخ مد نظر خود و اینکه تماس ورودی و یا خروجی برای شرکت مفید بوده است یا خیر؟

گزارش و تحلیل مکالمه سانترال پاناسونیک به کمک نرم افزار پرتالی گزارشگر ابری

تمامی اطلاعات را می توانید در کمتر از ۵ دقیقه با یک نگاه ساده متوجه شوید تمامی چارت ها، جدول ها و شکل ها در آسان ترین نوع خود برای فهم با یک نگاه و اینکه شما فردی هستید که لحظات شما نیز طلا و گران بها است، طراحی شده است و شما می توانید در ۵ دقیقه گزارشی سالیانه از کاربران خود را داشته باشید. با استفاده از گزارشگر ابری پاناسونیک شما می توانید به راحتی گزارش و تحلیل مکالمه تمام داخلی ها را داشته باشید دیگر نیازی نیست تا مدت زمان بسیاری را صرف بررسی و تحلیل کارمندان خود داشته باشید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس بگیرید ما منتظر شنیدن صدای گرم و دلنشین شما هستیم.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید