چه تعداد تماس برای کنترل کیفی لازم است؟ ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: دوشنبه 30 سپتامبر 2019 - 9:06      بازدید: 246 بار

یکی از مسائل مهم در شرکت ها که همیشه یک سوال بی جواب برای مدیران است، “نحوه پاسخگویی کارمندان به تلفن” است. آنها همیشه به این موضوع می اندیشند که چگونه تماسها مدیریت می شود؟ چه تعداد تماس برای کنترل کیفی لازم است؟ آیا اصلا کارمندان تمامی تماس ها را پاسخ می دهند؟ مدیران همچنین به دلیل مشغله کاری که دارند به خوبی نمی توانند بر روی این موضوع تمرکز کنند و حتی وقت کافی برای این کار را ندارند و یکی از راه حل هایی که به ذهن می رسد استخدام نیروی جدید برای این منظور و یا کمک گرفتن از یکی از پرسنل برای نظارت و کنترل کارمندان است. اما سوال اینجاست با چه ابزاری و به چه روشی؟ آنها در این لحظه چالشی بزرگ پیش روی خود حس می کنند که تصور آنها بر غیر قابل حل بودن آن است. به نظر شما در یک شرکت چند تماس جهت کنترل نیاز است؟ اصلاً این کار ضرورت دارد؟

 

چه تعداد تماس برای کنترل کیفی لازم است؟ | کنترل مکالمات و مانیتورینگ تماس

 

مجموعه شما در هر زمینه ‌ای که فعالیت می کند در نهایت تعدادی تماس ورودی در روز دارید که نتیجه این مکالمات چیزی جز کسب درآمد نیست، یا حتی ممکن است در روز بیش از هزار تماس ورودی داشته باشید که امکان نظارت بهینه و مستمر بر روی آنها وجود ندارد. در این حالت بهترین راه حل کمک گرفتن از نرم افزار یا برنامه ‌هایی است که بتوانند در این زمینه به شما کمک می کنند. اگر نگران وقت و مدت زمانی هستید که باید صرف استفاده از آنها کنید باید بگویم خیالتان راحت روزی ۱۵ دقیقه کافی است…

 

چه تعداد تماس برای کنترل کیفی لازم است؟ | کنترل مکالمات و مانیتورینگ تماس

 

فقط روزی ۱۵ دقیقه مدیریت بهینه، کیفیت مکالمات را تضمین می کند…

 

چه تعداد تماس برای کنترل کیفی لازم است؟ | کنترل مکالمات و مانیتورینگ تماس

 

گزارشگر ابری، اولین سرویس مدیریت و تحلیل تماس است که با گزارش گیری مستمر و در لحظه از مرکز تماس، اطلاعاتی که مد نظر دارید را به خوبی ارائه می دهد. استفاده از داشبورد های مختلف و طراحی های گوناگون برای نظارت بهتر واحد یاد پارتمان از شرکت، مدیریت تمامی داخلی های مهم، مدیریت صف انتظار پشت خطی مشتریان و حتی نظارت بر هزینه هر تماس از حداقل گزارشاتی است که دریافت می کنید.

 

البته که به کمک ظاهر گویا و شفاف هر ویجت حداکثر مدت زمان مورد نیاز ۱۵ دقیقه است. نکته ای که لازم است بیان شود این است که در روزهای ابتدایی نصب و راه اندازی نرم افزار تحلیلگر مکالمات، قطعاً وقت بیشتری را باید صرف کنید تا با نحوه گزارشات و ایجاد ویجت آشنا شوید، اما به دلیل “کاربری آسان” و “دسترس بودن گزینه ها” و همچنین “ساده بودن هر آیتم” زمان یادگیری نیز کم است.

 

چه تعداد تماس برای کنترل کیفی لازم است؟ | کنترل مکالمات و مانیتورینگ تماس

به مساله اصلی باز می گردیم، چه تعداد تماس لازم است؟ ما به شما سامانه ای را معرفی کردیم که در آن می توانید تمامی تماس ها را به صورت یک جا و یا تک به تک کنترل کنید (بدون صرف زمان طولانی) فارغ از اینکه چه تعداد تماس ورودی یا خروجی دارید. فرض کنید شما در هر لحظه بیش از صد تماس دارید با این سرویس می توانید به خوبی آنها را مدیریت و حتی نظارت کنید.

چه تعداد تماس برای کنترل کیفی لازم است؟ | کنترل مکالمات و مانیتورینگ تماس

 

 

کیفیت و کمیت را با یکدیگر و در کمترین زمان بسنجید این است مدیریتی بی نقص و نوین…

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده ۱۴ روز رایگان از تمامی خدمات گزارشگری ابری و بهبود کیفیت تماس با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس بگیرید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.