نرم افزار گزارش گیری سانترال پاناسونیک ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱      بازدید: 529 بار

نرم افزار گزارش گیری سانترال پاناسونیک به تمامی مدیران و صاحبان دستگاه سانترال پاناسونیک این اجازه را می دهد تا بتوانند تمامی داخلی ها را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنند. این مدیریت نیازمند صرف زمان خیلی زیادی نیست و شما می توانید در مدت زمانی کوتاه با نیم نگاهی تمامی آنچه را که لازم است را به دست آورید. دیگر لازم نیست تا صفحات و یا از پنل های مختلف، مدیریت را در دست بگیرید و مشاهده نمایید و از آنها یک نتیجه کلی دریافت کنید بلکه در این نرم افزار شما می توانید با استفاده از جدول هایی که طراحی شده است بهترین اطلاعات را در کمترین زمان دریافت کنید.

نرم افزار گزارش گیری سانترال پاناسونیک - تجزیه و تحلیل تمامی تماس های کارمندان

دانلود نرم افزار گزارش گیری سانترال پاناسونیک

نرم افزار گزارشگر ابری به شما کمک می کند تا بتوانید دستگاه سانترال خود را به همراه تمامی مکالمات ورودی، خروجی سانترال و تمامی اطلاعات مفید را در هر نقطه ای از کره زمین مدیریت و کنترل کنید. با استفاده از این نرم افزار می توانید متوجه شوید که عملکرد و بازدهی هر کاربر به چه ترتیب می باشد. دیگر نیاز به صرف زمان های بسیار طولانی برای تحلیل مکالمات نیست زیرا می توانید با زمانی کمتر از ۵ دقیقه استراتژی شرکت خود را مشخص نمایید. این نرم افزار و گزارشگر پرتالی و قابل حمل بر روی یک رایانه متصل می‌شود و شما با استفاده از نام کاربری و رمز عبور و با استفاده از هر سیستم الکترونیکی که به اینترنت متصل می شود تمامی اطلاعات را مشاهده کنید.

نرم افزار گزارش گیری سانترال پاناسونیک قابل اتصال به تمامی دستگاه های سانترال است از سری کم ظرفیت تا پر ظرفیت و تحت شبکه و حتی سری KX-NS را پشتیبانی می کند و می تواند تمامی اطلاعات را صورت کامل ارائه کند. هم چنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس حاصل کنید.

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.

دیدگاه خود را راسال کنید