نرم افزار مدیریت تماس های تلفنی ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: چهارشنبه 24 جولای 2019 - 14:34      بازدید: 461 بار

مدیریت در نگاه اول کاری سخت و دشوار است. به این دلیل است که شما باید تمامی جوانب را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین تصمیم را اجرایی کنید. تفاوتی ندارد که شما مدیر یک مجموعه کوچک هستید و یا یک سازمان بسیار بزرگ را مدیریت می کنید. درست است که هر چه قدرت و وسعت یک سازمان بیشتر باشد، تصمیم گیری سخت خواهد بود. اما در نهایت مدیریت امری سخت و دشوار است. برای آسان سازی روند مدیریت، نرم افزارهای مختلفی به کمک افراد آمده اند تا بتوانند بهترین خدمات را به افراد هدیه کنند، اما نوع استفاده از آنها بسیار اهمیت دارد. یکی از مهمترین نکاتی که در مدیریت یک مجموعه مهم است مدیریت تماس تلفنی است.

نرم افزار مدیریت تماس های تلفنی در بهینه سازی مکالمات و هم چنین مدیریتی بی نقص کمک می کند

 

 

نرم افزار مدیریت تماس های تلفنی

همانطور که بیان شد نرم افزارهای مختلفی در این زمینه به مدیران کمک می‌ کند تا بتوانند با سهولت بیشتری روند مدیریت را به انجام برسانند. نرم افزار مدیریت تماس های تلفنی به شما کمک می‌ کند تا در زمینه مدیریت هزینه‌ های تحمیل شده به واسطه برقراری مکالمات، بسیاری سوالات خود را به خوبی پاسخ دهید. از عمده مشکلات و سوالات ذهنی که در خاطر مدیران همواره به عنوان یک علامت سوال وجود دارد و هیچ پاسخی برای آن ها مشخص نیست این است که چگونه می ‌توان بهترین راه حل را پیاده سازی نمود، تا تماس ها بهینه شوند و مدیریتی بهتر بر روی آنها انجام شود؟

 

نرم افزار مدیریت تماس های تلفنی در بهینه سازی مکالمات و هم چنین مدیریتی بی نقص کمک می کند

 

 

داشبورد مدیریتی برای بهینه سازی و مدیریت تماس ها

سرویس مدیریت و تحلیل تماس یا همان نرم افزار گزارشگر ابری سرویسی تخصصی است که تحت بستر وب اطلاعات مناسبی را به صورت المان های گرافیکی در خدمت شما می گذارد و می توانید آنها را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید. امکان تعریف بازه زمانی مشخص برای تحلیل و مدیریت دقیق تر اولین ویژگی مهم سرویس مدیریت و تحلیل تماس است.

نرم افزار مدیریت تماس های تلفنی در بهینه سازی مکالمات و هم چنین مدیریتی بی نقص کمک می کند

 

 

بیش از ۷۰ ویجت در این سرویس تعریف شده است که می توانید داخلی‌ ها، خطوط شهری، تماس های ورودی، تماس های خروجی و تمامی اتفاقاتی که در دستگاه سانترال و یا کال سنتر مجموعه رخ می‌دهد را مدیریت کنید.

امکان مشخص سازی و تحلیل تماس از دست رفته، تماس ورودی، داخلی های پرکاربرد، تماس های پرهزینه، ساعت اوج کاری، تحلیل تماس ها و بسیاری از المان های دیگر که تنها در سرویس مدیریت و تحلیل تماس به صورت آنلاین و برخط ارائه می ‌شود.

 

 

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.