درصد تماس های از دست رفته در شرکت ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: چهارشنبه 24 جولای 2019 - 8:31      بازدید: 410 بار

هر شرکتی برای بقا نیازمند مشتری است و در اکثر شرکت ها چه بزرگ و کوچک مشتری از طریق تماس تلفنی ارتباط برقرار می‌کند و کالا و یا خدمات مورد نظر خود را سفارش می ‌دهد و آن را خرید می ‌نماید. در این حین ممکن است تعدادی از تماس ها به هر علتی بی پاسخ بماند، آیا از درصد تماس های از دست رفته در شرکت خود خبر دارید؟ می دانید عدم پاسخگویی به تماس ها می تواند چه تبعاتی داشته باشد؟ اگر پاسخ شما به این سوالات منفی است، باید گفت شما و شرکتتان در جایگاه بسیار بدی از نظر مشتری مداری قرار دارید.

درصد تماس های از دست رفته در شرکت چه مقدار است؟ تبعات بی پاسخ ماندن تماس چیست؟

درصد تماس های از دست رفته در شرکت چه مقدار است؟

بی تردید همواره افرادی هستند که قبل و یا بعد از ساعت اداری با مجموعه تماس می ‌گیرند همین امر موجب افزایش تعداد تماس های بی پاسخ در طی روز می شود. اما آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که اگر این درصد قابل توجه است فرد و یا افرادی را موظف به پاسخگویی به این تماس‌ها کنید؟ یکی از موارد و فاکتورهای مهم مشتری مداری دقیقا پاسخگویی مناسب به همین تماس هاست و یا پیاده سازی روشی برای کاهش درصد تماس های از دست رفته به هر عنوانی.

همیشه این نکته را مد نظر داشته باشید که یک مشتری ناراضی (علت ناراحتی هر موردی می تواند باشد حتی عدم جوابگویی به تماس) نارضایتی خود را به حداقل ده نفر از اطرافیان خود انتقال می دهد که این اتفاق شوم چیزی جز برند سازی منفی نخواهد بود.

 

درصد تماس های از دست رفته در شرکت چه مقدار است؟ تبعات بی پاسخ ماندن تماس چیست؟

 

ویجت های کاربردی سرویس مدیریت و تحلیل تماس

گزارشگر ابری به عنوان یک سرویس ارائه دهنده گزارشات سانترال و کال سنتر به صورت هوشمند و تحت وب به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به راحتی از این اطلاعات با خبر شوید و با جزئیات بیشتری مخاطب خود را بشناسید و بتوانید بهترین خدمات را به آنها هدیه کنید…

  • امکان گزارش گروهی از دستگاه سانترال یا کال سنتر
  • آگاهی از تعداد تماس های بی پاسخ در طی یک بازه زمانی
  • آگاهی از پرکارترین داخلی ها برای پاسخگویی به تماس ها
  • آگاهی از خط شهری پر کاربرد و رند و مورد علاقه کاربران
  • آگاهی از ساعت شلوغی دریافت تماس و احتمال بی پاسخ ماندن آن ها

 

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.