سرویس کار سانترال ارسال شده توسط: شیوا فقیه نژاد      در تاریخ: یکشنبه 1 دسامبر 2019 - 11:57      بازدید: 432 بار

تمامی تجهیزاتی که در طول روز از آنها استفاده می کنیم نیازمند تعمیر و نگهداری هستند. دستگاه سانترال نیز از این قاعده مستثنی نیست. سرویس کار سانترال پاناسونیک در خدمت شماست تا بتوانید به بهترین شکل از این تجهیزات استفاده کنید. شما قطعاً برای تنظیمات و بهره بردن از خدمات سانترال نیازمند فردی هستید که آشنایی کامل و دقیقی با این سیستم ارتباطی داشته باشد. آشنایی به کدها و برنامه‌ریزی نرم‌افزاری و همچنین شناخت جامع آن برای رفع عیب یابی دستگاه از دیگر موارد مهم در این کار است که تمامی آنها در تجربه تکنسین های فنی این مجموعه به وضوح قابل رویت است.

گروه فنی مهندسی ارتباط آماده عقد قرارداد پشتیبانی سانترال با ادارات و مراکز خصوصی و دولتی می باشد.

 

سرویس کار سانترال ‍پشتیبانی تلفن سانترال خدمات پاناسونیک کابل و سیم و داکت

 

سرویس کار سانترال چه کارهایی را انجام می­ دهد؟

هر کارشناس فنی و تکنسین می‌تواند از روش‌های مختلفی خدمت رسانی را انجام دهد. ممکن است شما مرکز تلفن را به تازه ای که تهیه کرده اید نصب و راه اندازی کامل به صورت صفر تا صد انجام می‌شود. همچنین این امکان وجود دارد که شرکتی بخواهد تغییراتی را در نحوه چیدمان داخلی ها داشته باشد و یا حتی بخواهد ضبط پیغام دیزا یا همان تلفن گویا را به صورت مجدد راه‌اندازی کند و پیغامی جدید را ضبط و آن را برای ارتباط با داخلی ها فعال سازی کند.

 

 

داکت کشی تلفن سانترال

یکی از روش هایی که باعث افزایش زیبایی و تمیزی محیط می‌شود و همچنین موجب افزایش عمر کابل ها می باشد داکت کشی است. تمامی مراحل داکت کشی توسط پرسنل فنی انجام می­شود داکت کف، داکت­های دیواری و تمامی موارد دیگر به صورت کاملاً حرفه‌ای انجام می پذیرد.

 

سرویس کار سانترال ‍پشتیبانی تلفن سانترال خدمات پاناسونیک کابل و سیم و داکت

سیم کشی و کابل کشی گوشی تلفن

برای برقراری ارتباط میان سانترال و گوشی ها کابل و سیم ها شریان مهمی هستند که سلامت آنها بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل بهره گرفتن از سیم هایی که با کیفیت مرغوب و همچنین کابل شبکه با سیلد مناسب نکته‌ای مهم و اساسی است  که تمامی این موارد توسط کادرفنی رعایت می شود.

 

 

رفع خرابی تلفن داخلی

ممکن است در برخی شرایط داخلی ها نیاز به تغییر داشته باشند و یا در صورت مکالمه همزمان با گوشی صدا، برگشت داده شود. در این مورد آشنایی کارشناس باعث می شود تا مورد به راحتی شناسایی و رفع شود.

 

سرویس کار سانترال ‍پشتیبانی تلفن سانترال خدمات پاناسونیک کابل و سیم و داکت

جابجایی داخلی­ ها و گوشی ها

ممکن است بر اساس صلاحدید مجموعه برخی داخلی ها نیاز به جابجایی داشته باشند. این امر بدون در نظر گرفتن نوع گوشی که از نوع آنالوگ، دیجیتال، دکت و یا تحت شبکه باشد انجام می پذیرد.

 

 

راه اندازی فکس به عنوان داخلی

دستگاه فکس این امکان را دارد که به عنوان یک داخلی از سانترال تعریف شود همین مرکزتماس نیز این را فراهم کرده است که فکس به عنوان یک داخلی آنالوگ مانند دیگر گوشی ها تعریف راه‌اندازی شود. کارشناس فنی با ایجاد و مدیریت این پل ارتباطی می تواند این امکان را فراهم کند که دستگاه فاکس به عنوان یک داخلی از سانترال تعریف شود و در صورت تعریف در گروه بندی های خاص می توان برای ارسال و دریافت فکس نیز اقدام نمود.

 

سرویس کار سانترال ‍پشتیبانی تلفن سانترال خدمات پاناسونیک کابل و سیم و داکت

رفع قطعی خطوط شهری و یا داخلی

یکی از مشکلاتی که بسیار اتفاق می‌افتد قطع شدن خطوط داخلی و یا خط شهری است. بدین معنا که امکان برقراری تماس با تلفن وجود ندارد یک سانترال کار فنی می داند که علت به وجود آمدن این اشکالات کجاست و چگونه خواهد توانست در کوتاهترین زمان آن را مرتفع نماید. البته ممکن است گاهی ایراد و قطعی به دلیل عدم پرداخت قبض تلفن باشد. ابیته ممکن است خط شهری به دلیل فنی از مرکز مخابرات قطع شده باشد.

 

به دلیل استفاده روز افزون از سانترال در مراکز اداری، تجاری و حتی صنعتی و درخواست بالای کار در این زمینه تیم فنی ما آشنایی کامل را با این سیستم ارتباطی دارا هستند و تجربه کافی در زمینه راه اندازی سانترال را دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست و ارسال اعزام سرویس کار سانترال  با شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ تماس بگیرید.

 

عضویت در کانال آموزشی با عضویت در خبرنامه، تمامی فایلهای آموزشی به ایمیل شما ارسال می شود.